Petit prix 2011 - sprintčt 28.7.2011 22:23
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

 
0Vakant (96)
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
3VakantD1030:00
4VakantD1031:00
2VakantD1029:00
5VakantD1032:00
6VakantD1033:00
9VakantD142:00
8VakantD141:00
7VakantD140:00
13VakantD183:00
15VakantD185:00
14VakantD184:00
34VakantD21A31:00
28VakantD21A25:00
29VakantD21A26:00
35VakantD21A32:00
27VakantD21A24:00
31VakantD21A28:00
25VakantD21A22:00
32VakantD21A29:00
26VakantD21A23:00
33VakantD21A30:00
30VakantD21A27:00
47VakantD21B45:00
45VakantD21B43:00
39VakantD21B37:00
44VakantD21B42:00
48VakantD21B46:00
43VakantD21B41:00
41VakantD21B39:00
42VakantD21B40:00
40VakantD21B38:00
46VakantD21B44:00
51VakantD358:00
53VakantD3510:00
52VakantD359:00
56VakantD4519:00
58VakantD4521:00
57VakantD4520:00
62VakantD557:00
63VakantD558:00
61VakantD556:00
68VakantH1023:00
70VakantH1025:00
69VakantH1024:00
72VakantH1027:00
71VakantH1026:00
85VakantH1418:00
81VakantH1414:00
82VakantH1415:00
83VakantH1416:00
84VakantH1417:00
91VakantH185:00
92VakantH186:00
89VakantH183:00
90VakantH184:00
126VakantH21A33:00
121VakantH21A28:00
127VakantH21A34:00
120VakantH21A27:00
125VakantH21A32:00
122VakantH21A29:00
124VakantH21A31:00
123VakantH21A30:00
116VakantH21A23:00
118VakantH21A25:00
119VakantH21A26:00
117VakantH21A24:00
135VakantH21B30:00
132VakantH21B27:00
137VakantH21B32:00
134VakantH21B29:00
136VakantH21B31:00
131VakantH21B26:00
133VakantH21B28:00
140VakantH3510:00
141VakantH3511:00
142VakantH3512:00
146VakantH4517:00
150VakantH4521:00
148VakantH4519:00
149VakantH4520:00
147VakantH4518:00
154VakantH553:00
153VakantH552:00
152VakantH551:00
160VakantH6515:00
158VakantH6513:00
159VakantH6514:00
166VakantP228:00
163VakantP225:00
165VakantP227:00
164VakantP226:00
167VakantP229:00
170VakantP232:00
169VakantP231:00
168VakantP230:00
 
 
12BBM BETA URSUS Orienteering (3)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
9853271Ptáček PavelBBM6508H21A5:00
106886286Ptáček PavelBBM9600H21A13:00
113331466Ptáček PatrikBBM9800H21A20:00
 
 
26DKP Oddíl OB Kotlářka (2)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1443091Kalousková MarieDKP0151D1028:00
138443079Kalousek JiříDKP6901H358:00
 
 
28DOB KOB Dobruška (1)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
107301627Hošek RadimDOB8737H21A14:00
 
 
40HLV OOB TJ Sokol Holešov (2)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
50416084Sedláčková JanaHLV7060D357:00
7353833Sedláček OndřejHLV9732H146:00
 
 
46CHA OK Chrastava (2)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1058188Kadavý PetrCHA7800H21A12:00
244212Lankašová BarboraCHA8050D21A21:00
 
 
60KAM SK Kamenice (1)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
198564Přecechtělová TerezaKAM8951D21A16:00
 
 
73KSU Klub vytrvalostních sportů Šum (1)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
20887942Junová LenkaKSU7653D21A17:00
 
 
80LBE TJ Lokomotiva Beroun (8)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
10052971Mezník VladimírLBE6400H21A7:00
95416331Šimon VáclavLBE9100H21A2:00
17446364Marková AnnaLBE9250D21A14:00
1152979Křivancová ZdenkaLBE9450D181:00
8852321Kolář JakubLBE9501H182:00
7452317Goj TomášLBE9700H147:00
7652319Kalista MichaelLBE9701H149:00
8052320Kolář OttoLBE9703H1413:00
 
 
81LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno (4)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16152068Salajka PavelLBM5204P223:00
5952058Salajková VěraLBM5558D554:00
14552080Matyáš PetrLBM6110H4516:00
5452093Matyášová LenkaLBM6460D4517:00
 
 
86LIT KOB Chemopetrol Litvínov (3)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
668106Pavlík OndřejLIT0101H1021:00
378111Pavlíková KláraLIT7451D21B35:00
1298124Pavlík LiborLIT7605H21B24:00
 
 
94LPU OK Lokomotiva Pardubice (1)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18906217Knapová JanaLPU9053D21A15:00
 
 
108OCB Orienteering club České Budějo (2)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
86416348Bouček JakubOCB9501H180:00
7851433Ash AdamOCB9701H1411:00
 
 
123PGP SK Praga (1)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
9453104Skyva JanPGP8501H21A1:00
 
 
124PHK OK 99 Hradec Králové (2)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
108553441Kubát PavelPHK9101H21A15:00
168190Valešová JanaPHK9154D21A13:00
 
 
133RBK SK Radioklub Blansko (3)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
36301286Pekárková MonikaRBK9252D21B34:00
12219245Hegerová PetraRBK9355D182:00
102020737Tužilová MagdalénaRBK9452D180:00
 
 
141SCP OK Sparta Praha (1)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
99995798Pospíšil VítSCP6800H21A6:00
 
 
149SJP Slavoj Praha (1)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
15653507Hlavatý KarelSJP4200H6511:00
 
 
157SNA TJ START Náchod (2)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1159626Doucha JiříSNA7105H21A22:00
499606Douchová JaroslavaSNA7155D356:00
 
 
165STH SK Studenec (1)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
103995849Chloupek AdamSTH9302H21A10:00
 
 
170TAP KOB TRETRA Praha (4)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
114515475Makovský JakubTAP8511H21A21:00
96515433Hodek MichalTAP8808H21A3:00
21888854Gabrovská LucieTAP8854D21A18:00
101887637Černý MartinTAP8902H21A8:00
 
 
175TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec (2)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
38995845Komárková LenkaTJH7651D21B36:00
128434585Komárek ArnoštTJH7701H21B23:00
 
 
176TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (6)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
772025357Šmaus AntonínTJN0001H1410:00
65Adamec MartinTJN0106H1020:00
15752900Petrželka PavelTJN3800H6512:00
155434577Picek JanTJN4000H6510:00
1302025338Pešík MichalTJN7701H21B25:00
79232505Šmaus JanTJN9700H1412:00
 
 
182TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov (4)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
111515082Kořínek JindřichTUR8406H21A18:00
104515499Wolf DanielTUR9100H21A11:00
109886823Zakouřil VítTUR9301H21A16:00
75995840Wolf FilipTUR9701H148:00
 
 
190VBM VSK Mendelu Brno (3)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
110553285Mazal ZdeněkVBM8103H21A17:00
112929929Kočí MartinVBM8702H21A19:00
102866998Bravený AdamVBM8801H21A9:00
 
 
196VLI Slavia Liberec orienteering (4)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
5551218Petrová VěraVLI6251D4518:00
1448287Petr JosefVLI6300H4515:00
931302790Škoda JakubVLI8800H21A0:00
878288Petr PavelVLI9400H181:00
 
 
201VSP USK Praha (3)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
648277Baldrian TomášVSP0405H1019:00
162888936Baldrianová EvaVSP0751P224:00
239784Baldrianová BarboraVSP7850D21A20:00
 
 
208ZBM SK Žabovřesky Brno (1)CZE
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
22515151Mezníková LucieZBM9150D21A19:00
 
 
1001ESP C.O.MA MALAGA (1)ESP
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
971391741Nogueira LuisESPH21A4:00
 
 
1002FRA Colmar (2)FRA
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
601603107OUDIN Marie-ReineFRAD555:00
1511603121OUDIN BernardFRAH550:00
 
 
1003NOR Fana IL, Norway (2)NOR
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
672033025Brunborg HermanNORH1022:00
1392033026Brunborg RuneNORH359:00
 
 
1004SWI OLC SKOG Fribourg, Switzerland (1)SWI
StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1431390188GROTE AndreasSWIH4514:00