Mistrovství oblasti na klasické trati 2016čt 9.6.2016 23:42
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
D10 (25)2,5 km 130 m7 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Lamačová BarboraBOR0750OK Jiskra Nový Bor1:00
2Houžvičková DanielaTUR0751OOB TJ Turnov3:00
3Čečková KarolínaSHK0650OK Slavia Hradec Králové5:00
4Baloghová MileTJN0750OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis7:00
5Lamačová KateřinaTUR0660OOB TJ Turnov9:00
6Koudelková EliškaBOR0652OK Jiskra Nový Bor11:00
7Lošťáková SáraLTP0650OOB TJ Lokomotiva Teplice13:00
8Kocmanová AdélaBOR0752OK Jiskra Nový Bor15:00
9Sklenářová ZuzanaTUR0658OOB TJ Turnov17:00
10Háková EliškaTJN0654OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis19:00
11Gajdová MichaelaVSP0752USK Praha21:00
12Skalová JolanaTJN0653OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis23:00
13Rindová AdrianaLLI0653TJ Loko Liberec25:00
14Koňáková EliškaTJN0752OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis27:00
15Balcarová MarieLLI0652TJ Loko Liberec29:00
16Dušková ViktorieTJN0655OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis31:00
17Resslová VeronikaFYD0651Jizerský klub OB Frýdlant33:00
18Mašková LucieSTB0751TJ Stadion Nový Bor35:00
19Heczková AnnaVLI0652Slavia Liberec orienteering37:00
20Rejholcová TerezaBOR0751OK Jiskra Nový Bor39:00
21Vakant Vakant41:00
22Vakant Vakant43:00
23Vakant Vakant45:00
24Vakant Vakant47:00
25Vakant Vakant49:00
 
 
D10L (35)2,3 km 110 m7 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Chrástová BarboraSTH0851SK Studenec0:00
2Lipenská BarboraCHA0753OK Chrastava2:00
3Novotná KarolínaTUR0853OOB TJ Turnov4:00
4Hejnová BarboraVSP0851USK Praha6:00
5Waldhauserová EliškaBOR0757OK Jiskra Nový Bor8:00
6Štveráková ZuzanaCHA0750OK Chrastava10:00
7Heřmánková BáraTUR0850OOB TJ Turnov12:00
8Klustová TerezaCHA0751OK Chrastava14:00
9Krejzová MarkétaTUR0854OOB TJ Turnov16:00
10Lošťáková ElaLTP0951OOB TJ Lokomotiva Teplice18:00
11Kostelníková NikolaTJN0851OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:00
12Jedličková JosefínaVSP0651USK Praha22:00
13Zappová ElisabethTJN0952OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis24:00
14Janatová ViolkaDKP0950Oddíl OB Kotlářka26:00
15Soukupová MarieBOR0952OK Jiskra Nový Bor28:00
16Ferbasová MatyldaTUR0762OOB TJ Turnov30:00
17Nejedlová KarolínaLLI0852TJ Loko Liberec32:00
18Nožičková EvaTJN0852OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:00
19Houžvičková KateřinaTUR0952OOB TJ Turnov36:00
20Synková ElenaDOK0850OK Doksy38:00
21Pavlíková RozárieLIT0851KOB Chemopetrol Litvínov40:00
22Zabořilová AnnaJEN0951OB Jenišovice42:00
23Míková SofieTJN0950OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:00
24Štrynclová JohankaVLI0654Slavia Liberec orienteering46:00
25Březinová AntonieCHA0851OK Chrastava48:00
26Vamberová MarkétaTUR0657OOB TJ Turnov50:00
27Ekertová JanaVLI0750Slavia Liberec orienteering52:00
28Holanová LucieCHA0655OK Chrastava54:00
29Vaňourková SáraBOR0759OK Jiskra Nový Bor56:00
30Čivrná EliškaVRL0851OOS TJ Spartak Vrchlabí58:00
31Vakant Vakant60:00
32Vakant Vakant62:00
33Vakant Vakant64:00
34Vakant Vakant66:00
35Vakant Vakant68:00
 
 
D12 (38)2,7 km 160 m8 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Knížková KačkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
2Štveráková EliškaCHA0553OK Chrastava3:00
3Neradová NatálieBOR0452OK Jiskra Nový Bor6:00
4Kubecová MagdalenaSTB0550TJ Stadion Nový Bor9:00
5Karpíšková KateřinaLTP0450OOB TJ Lokomotiva Teplice12:00
6Sochová AnnaBOR0550OK Jiskra Nový Bor15:00
7Novotná BarboraTUR0552OOB TJ Turnov18:00
8Hájková TerezaTUV0558SOK TJ Turnov21:00
9Tomanicová SofieCHA0450OK Chrastava24:00
10Nagyová KateřinaTJN0452OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis27:00
11Stehlíková AdélaBOR0554OK Jiskra Nový Bor30:00
12Martanová LeaVLI0555Slavia Liberec orienteering33:00
13Zaňková NatálieTJN0450OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis36:00
14Houdová VeronikaCHA0552OK Chrastava39:00
15Aschermannová KláraVSP0454USK Praha42:00
16Chrástová MagdalénaSTH0551SK Studenec45:00
17Podrábská AlžbětaVLI0451Slavia Liberec orienteering48:00
18Sýbová MarikaBOR0553OK Jiskra Nový Bor51:00
19Andrlová LeaVLI0453Slavia Liberec orienteering54:00
20Jakoubková AnnaSTB0498TJ Stadion Nový Bor57:00
21Marková HanaLLI0450TJ Loko Liberec60:00
22Synková BarboraDOK0450OK Doksy63:00
23Skácelová AdélaVLI0454Slavia Liberec orienteering66:00
24Zoubková ŠárkaTJN0554OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis69:00
25Rumlenová TerezaBOR0453OK Jiskra Nový Bor72:00
26Skácelová KateřinaVLI0550Slavia Liberec orienteering75:00
27Matyášová KristýnaCHA0555OK Chrastava78:00
28Šestáková MarieVLI0452Slavia Liberec orienteering81:00
29Novotná MichaelaTUR0551OOB TJ Turnov84:00
30Pesničáková SoňaTJN0451OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis87:00
31Cihlářová BarboraCHA0451OK Chrastava90:00
32Koňáková MartinaTJN0555OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis93:00
33Schröterová AdélaCHA0551OK Chrastava96:00
34Mellanová JuditaTUV0559SOK TJ Turnov99:00
35Vakant Vakant102:00
36Vakant Vakant105:00
37Vakant Vakant108:00
38Vakant Vakant111:00
 
 
D14 (29)3,5 km 160 m7 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Nedomlelová LucieTJN0256OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis1:00
2Lišková AdélkaCHA0254OK Chrastava4:00
3Budská AnnaTJN0253OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis7:00
4Martanová ElinVLI0252Slavia Liberec orienteering10:00
5Divišková RebekaCHA0352OK Chrastava13:00
6Podrábská MarieVLI0251Slavia Liberec orienteering16:00
7Nejedlová JosefínaLLI0350TJ Loko Liberec19:00
8Nehasilová VeronikaLDC0350KOB Děčín22:00
9Bednaříková EmmaVLI0359Slavia Liberec orienteering25:00
10Růžičková VendulaCHA0252OK Chrastava28:00
11Piecek EmiliaSTB0351TJ Stadion Nový Bor31:00
12Rydlová MagdalénaTJN0251OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:00
13Bejvlová KarolínaLME0250SK Los Mělník37:00
14Šritrová LenkaTUV0252SOK TJ Turnov40:00
15Mrkvičková VeronikaTJN0355OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis43:00
16Žejdlíková EliškaLTP0350OOB TJ Lokomotiva Teplice46:00
17Aschermannová TerezaVSP0253USK Praha49:00
18Linková LucieTUR0251OOB TJ Turnov52:00
19Tymešová AnnaBOR0253OK Jiskra Nový Bor55:00
20Janečková JosefínaEKP0351VŠTJ Ekonom Praha58:00
21Chrástová TerezaSTH0251SK Studenec61:00
22Bulířová EmaTAP0452KOB TRETRA Praha64:00
23Jeřábková AndreaCHA0253OK Chrastava67:00
24Hrnčířová IvanaSTH0351SK Studenec70:00
25Pekařová JanaTUR0252OOB TJ Turnov73:00
26Vakant Vakant76:00
27Vakant Vakant79:00
28Vakant Vakant82:00
29Vakant Vakant85:00
 
 
D16 (11)4,1 km 200 m10 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Koucká BarboraEKP0050VŠTJ Ekonom Praha1:00
2Čabanová LenkaFYD0151Jizerský klub OB Frýdlant4:00
3Hrnčířová MagdaSTH0051SK Studenec7:00
4Pavlíková MarkétaCHA0050OK Chrastava10:00
5Dolejší KateřinaSTB0199TJ Stadion Nový Bor13:00
6Pavlová MartinaLTP0151OOB TJ Lokomotiva Teplice16:00
7Świca KatarzynaSTB0099TJ Stadion Nový Bor19:00
8Riby RoseLTP0051OOB TJ Lokomotiva Teplice22:00
9Jeřábková NinaBOR0151OK Jiskra Nový Bor25:00
10Vakant Vakant28:00
11Vakant Vakant31:00
 
 
D18 (12)5,4 km 250 m10 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Knížková ŠárkaTJN9852OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
2Nováková LucieBOR9854OK Jiskra Nový Bor3:00
3Fraňková Alexandra54X9850OK Lesapáni6:00
4Jeřábková EmaBOR9957OK Jiskra Nový Bor9:00
5Nejezchlebová MartinaTUR9951OOB TJ Turnov12:00
6Staňová KarolínaBOR9853OK Jiskra Nový Bor15:00
7Thořová MarkétaTUR9952OOB TJ Turnov18:00
8Kubecová KateřinaBOR9959OK Jiskra Nový Bor21:00
9Žejdlíková KarolínaLTP9950OOB TJ Lokomotiva Teplice24:00
10Janoušková LucieBOR9954OK Jiskra Nový Bor27:00
11Vakant Vakant30:00
12Vakant Vakant33:00
 
 
D20 (5)5,4 km 250 m10 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Kohlová MonikaTUR9756OOB TJ Turnov96:00
2Kovářová LenkaLTP9750OOB TJ Lokomotiva Teplice99:00
3Roškotová LucieTUR9753OOB TJ Turnov102:00
4Vakant Vakant105:00
5Linková AlenaTUR9751OOB TJ Turnov108:00
 
 
D21K (31)4,1 km 200 m10 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Zurynková JanaEKP7053VŠTJ Ekonom Praha34:00
2Zelená MarkétaPGP5850SK Praga37:00
3Hanušová PetraSTB8297TJ Stadion Nový Bor40:00
4Kalinová LucieRUM8750ZOOB Rumburk43:00
5Janečková DagmarEKP6550VŠTJ Ekonom Praha46:00
6Korejčíková DáďaLLI5550TJ Loko Liberec49:00
7Krtičková MichaelaCHA7952OK Chrastava52:00
8Jarošová KláraDCE7950KOB Dobřichovice55:00
9Zítová PavlaLDC8151KOB Děčín58:00
10Myslivečková ZuzanaTUR9253OOB TJ Turnov61:00
11Pološčuková LucieSMB9051SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav64:00
12Brzáková KristýnaVLI8650Slavia Liberec orienteering67:00
13Koudelková MarkétaNeregistrovaní70:00
14Trávníčková HanaVLI8250Slavia Liberec orienteering73:00
15Würzová AnnaFYD9451Jizerský klub OB Frýdlant76:00
16Horáčková KateřinaVLI8150Slavia Liberec orienteering79:00
17Vokálová JaroslavaCHA8250OK Chrastava82:00
18Jirků MartinaTUR8750OOB TJ Turnov85:00
19Neradová EvaLIT8951KOB Chemopetrol Litvínov88:00
20Nedvídková IvaRUM8551ZOOB Rumburk91:00
21Burešová LenkaDKP8351Oddíl OB Kotlářka94:00
22Pavlíková KláraLIT7451KOB Chemopetrol Litvínov97:00
23Bednaříková DanielaVLI7759Slavia Liberec orienteering100:00
24Peterková ViktorieLLI7551TJ Loko Liberec103:00
25Mokrá JulieVLI8051Slavia Liberec orienteering106:00
26Vakant Vakant109:00
27Vakant Vakant112:00
28Vakant Vakant115:00
29Vakant Vakant118:00
30Vakant Vakant121:00
31Vakant Vakant124:00
 
 
D21L (28)7,2 km 300 m16 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Kolínová KristýnaDKP8450Oddíl OB Kotlářka1:00
2Procházková ZuzanaKPY8650SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.4:00
3Janatová LucieDKP8154Oddíl OB Kotlářka7:00
4Krafková LucieTUR8650OOB TJ Turnov10:00
5Soukupová LucieSJC8951Sportcentrum Jičín13:00
6Szeliga MalgorzataSTB9399TJ Stadion Nový Bor16:00
7Svobodová JitkaVSP7450USK Praha19:00
8Kašková KateřinaCHA7850OK Chrastava22:00
9Švihovská EvaSJC8352Sportcentrum Jičín25:00
10Vejstrková ZuzanaCHA8852OK Chrastava28:00
11Bochenková IvanaSJC8952Sportcentrum Jičín31:00
12Procházková MarieKAM9554OK Kamenice34:00
13Kopcová MichaelaKRN8456KOS TJ Lokomotiva Krnov37:00
14Neradová AlenaLIT8551KOB Chemopetrol Litvínov40:00
15Gorčicová EliškaCHA9150OK Chrastava43:00
16Henychová ZuzanaVLI6151Slavia Liberec orienteering46:00
17Burdová AdélaBOR9161OK Jiskra Nový Bor49:00
18Gregorová KamilaCTB8151SK OB Chotěboř52:00
19Šimůnková GabrielaTAP9755KOB TRETRA Praha55:00
20Valešová JanaPHK9154OK 99 Hradec Králové58:00
21Setínková EvaSJC8765Sportcentrum Jičín61:00
22Sokolářová ŠárkaTUR9999OOB TJ Turnov64:00
23Vakant Vakant67:00
24Vakant Vakant70:00
25Vakant Vakant73:00
26Vakant Vakant76:00
27Vakant Vakant79:00
28Vakant Vakant82:00
 
 
D35 (18)5,4 km 250 m10 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Neradová ZuzanaBOR7950OK Jiskra Nový Bor39:00
2Míková LenkaKSU7653Klub vytrvalostních sportů Šum42:00
3Lošťáková IvanaLTP7758OOB TJ Lokomotiva Teplice45:00
4Tomášková RadkaTUV7851SOK TJ Turnov48:00
5Lankašová BarboraCHA8050OK Chrastava51:00
6Kučerková RomanaSTB8196TJ Stadion Nový Bor54:00
7Hrobařová LenkaASU7751Magnus Orienteering57:00
8Čivrná KarolínaVRL7355OOS TJ Spartak Vrchlabí60:00
9Čečková MartinaSHK7753OK Slavia Hradec Králové63:00
10Peteráčová Hyxová RadkaVLI7755Slavia Liberec orienteering66:00
11Gajdová KristinaVSP7752USK Praha69:00
12Synková PetraDOK7950OK Doksy72:00
13Heřmánková PavlaTUR7777OOB TJ Turnov75:00
14Ondráčková VeronikaEKP7850VŠTJ Ekonom Praha78:00
15Pachnerová DominikaCHA7750OK Chrastava81:00
16Vakant Vakant84:00
17Vakant Vakant87:00
18Vakant Vakant90:00
 
 
D40 (29)5,2 km 190 m10 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Martanová DanielaVLI7452Slavia Liberec orienteering1:00
2Kubecová JanaSTB7399TJ Stadion Nový Bor4:00
3Janoušková IvetaBOR7457OK Jiskra Nový Bor7:00
4Dolejší LenkaSTB7499TJ Stadion Nový Bor10:00
5Danková IrenaCHA7551OK Chrastava13:00
6Novotná HedvikaTUR7454OOB TJ Turnov16:00
7Zabořilová RomanaJEN7457OB Jenišovice19:00
8Tomandlová Radka5IX7550NOK HoRa22:00
9Junková PetraSTH7451SK Studenec25:00
10Rindová KateřinaLLI7450TJ Loko Liberec28:00
11Škorpilová JanaSJC7451Sportcentrum Jičín31:00
12Matyášová JanaCHA7652OK Chrastava34:00
13Riby KateřinaLTP7252OOB TJ Lokomotiva Teplice37:00
14Nosek MartinaDLT7251KrOB Rozmarýn Litoměřice40:00
15Houžvičková KarolínaTUR7254OOB TJ Turnov43:00
16Synková ŠárkaDOK7650OK Doksy46:00
17Junková KateřinaSTH7351SK Studenec49:00
18Podrábská MarieVLI7451Slavia Liberec orienteering52:00
19Šašková PetraSOB7451SOBSA55:00
20Jeřábková TerezaBOR7563OK Jiskra Nový Bor58:00
21Hradecká PetraDOK6850OK Doksy61:00
22Tučková MonikaBOR7650OK Jiskra Nový Bor64:00
23Skácelová MarieVLI7552Slavia Liberec orienteering67:00
24Klapalová PavlaVSP7099USK Praha70:00
25Novotná JanaVLI7350Slavia Liberec orienteering73:00
26Hájková MagdalenaTUV7351SOK TJ Turnov76:00
27Vakant Vakant79:00
28Vakant Vakant82:00
29Vakant Vakant85:00
 
 
D45 (23)4,7 km 180 m11 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Patzeltová BeatriceLDC6850KOB Děčín2:00
2Miklasová MarkétaVLI6850Slavia Liberec orienteering5:00
3Marková JanaLLI7152TJ Loko Liberec8:00
4Nehasilová ZuzanaLDC7150KOB Děčín11:00
5Linková IvaTUR6850OOB TJ Turnov14:00
6Fürstová KatkaLLI6950TJ Loko Liberec17:00
7Burdová SimonaLDC6851KOB Děčín20:00
8Rejholcová AndreaBOR6951OK Jiskra Nový Bor23:00
9Koucká IvanaEKP6850VŠTJ Ekonom Praha26:00
10Bartáková EvaCHA7051OK Chrastava29:00
11Balcarová AlenaLLI7150TJ Loko Liberec32:00
12Eichlerová JanaKAS7051KOB Kamenický Šenov35:00
13Čechlovská JanaCHA6250OK Chrastava38:00
14Kosová MichaelaSRK6752SOOB Spartak Rychnov n.Kn.41:00
15Sokolářová JitkaTUV6851SOK TJ Turnov44:00
16Würzová KateřinaFYD6952Jizerský klub OB Frýdlant47:00
17Landovská IvanaPGP6251SK Praga50:00
18Pavlíková PavlaCHA6551OK Chrastava53:00
19Němečková JarmilaVSP6650USK Praha56:00
20Gorčicová IvanaCHA6550OK Chrastava59:00
21Vakant Vakant62:00
22Vakant Vakant65:00
23Vakant Vakant68:00
 
 
D50 (15)4,2 km 160 m11 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Slezáčková VěraKAS6550KOB Kamenický Šenov78:00
2Kábrtová IvaPEN6350OK RECO Sport81:00
3Jedličková ZdenaBOR6250OK Jiskra Nový Bor84:00
4Pološčuková MonikaSMB6551SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav87:00
5Nováková IrenaOKP6651SK OK 24 Praha90:00
6Benešová IvaSJC6151Sportcentrum Jičín93:00
7Pávková JanaBOR6550OK Jiskra Nový Bor96:00
8Košková VlastaLLI6351TJ Loko Liberec99:00
9Procházková MilušeDCE5450KOB Dobřichovice102:00
10Vlčková JindraLDC6451KOB Děčín105:00
11Hubáčková JanaEKP6250VŠTJ Ekonom Praha108:00
12Koudelková JanaNeregistrovaní111:00
13Vakant Vakant114:00
14Vakant Vakant117:00
15Vakant Vakant120:00
 
 
D55 (8)3,9 km 150 m10 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Mrázová PavlaDCE5550KOB Dobřichovice5:00
2Kovářová AlenaLTP6151OOB TJ Lokomotiva Teplice11:00
3Šípová SoňaBOR6150OK Jiskra Nový Bor17:00
4Zavadilová NaďaSCP5450OK Sparta Praha23:00
5Kubátová IvanaBOR6152OK Jiskra Nový Bor29:00
6Kadavá EvaCHA5750OK Chrastava35:00
7Vakant Vakant41:00
8Vakant Vakant47:00
 
 
D60 (16)3,1 km 140 m9 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Matoušková MarieLJN5550OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou1:00
2Štrossová JiřinaDCE5650KOB Dobřichovice4:00
3Šaffková ZuzanaCHA5150OK Chrastava7:00
4Dohnalová DanaVSP5050USK Praha10:00
5Bradnová VěraCHA5550OK Chrastava13:00
6Úlehlová IvanaBOR5150OK Jiskra Nový Bor16:00
7Malá JitkaKAS5451KOB Kamenický Šenov19:00
8Ševčíková AlenaCHA5351OK Chrastava22:00
9Richtrová JaroslavaJEN5251OB Jenišovice25:00
10Tvrdková EvaTUR5151OOB TJ Turnov28:00
11Kadečková JanaJEN5651OB Jenišovice31:00
12Neradová AlenaLIT5051KOB Chemopetrol Litvínov34:00
13Omová JanaTUR5150OOB TJ Turnov37:00
14Vakant Vakant40:00
15Vakant Vakant43:00
16Vakant Vakant46:00
 
 
D65 (5)2,6 km 100 m8 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Vokálová PavlaCHA4951OK Chrastava2:00
2Kubíková HelaLLI4851TJ Loko Liberec8:00
3Horáčková StanislavaVLI4950Slavia Liberec orienteering14:00
4Vakant Vakant20:00
5Vakant Vakant26:00
 
 
D70 (9)2,6 km 100 m8 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Křtěnská LeontinaBOR4650OK Jiskra Nový Bor38:00
2Krausová MarieLLI4451TJ Loko Liberec44:00
3Pospíšilová JanaLDC4451KOB Děčín50:00
4Folprechtová MarieTUR4250OOB TJ Turnov56:00
5Štrojsová JaroslavaKAS4350KOB Kamenický Šenov62:00
6Kašková EvaCHA4650OK Chrastava68:00
7Nejezchlebová VěraKAS4551KOB Kamenický Šenov74:00
8Vakant Vakant80:00
9Vakant Vakant86:00
 
 
H10 (30)2,5 km 130 m7 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Miklas OndřejVLI0701Slavia Liberec orienteering53:00
2Mairich FilipTJN0603OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis55:00
3Pachnik JedrzejSTB0602TJ Stadion Nový Bor57:00
4Březina KarelCHA0605OK Chrastava59:00
5Tomášek ProkopTUV0701SOK TJ Turnov61:00
6Sychra MarekCHA0604OK Chrastava63:00
7Míka AlbertTJN0601OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis65:00
8Riby PhilipLTP0702OOB TJ Lokomotiva Teplice67:00
9Vřešťál AntonínTUR0604OOB TJ Turnov69:00
10Habán OliverVLI0600Slavia Liberec orienteering71:00
11Řehoř HynekTJN0700OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis73:00
12Lajtkep JakubSTB0600TJ Stadion Nový Bor75:00
13Mertlík VojtěchTUR0704OOB TJ Turnov77:00
14Klust JanCHA0702OK Chrastava79:00
15Kuc DavidSCP0600OK Sparta Praha81:00
16Heczko ErikVLI0804Slavia Liberec orienteering83:00
17Zurynek JanEKP0602VŠTJ Ekonom Praha85:00
18Šimek VojtěchLTP0601OOB TJ Lokomotiva Teplice87:00
19Nožička JanTJN0809OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis89:00
20Studničný AdamBOR0701OK Jiskra Nový Bor91:00
21Dejnožka MartinTJN0600OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis93:00
22Dolejší JanSTB0601TJ Stadion Nový Bor95:00
23Saur ŠtěpánTJN0900OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis97:00
24Patka KryštofBOR0702OK Jiskra Nový Bor99:00
25Pesničák JanTJN0702OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis101:00
26Vávra TomášBOR0700OK Jiskra Nový Bor103:00
27Vakant Vakant105:00
28Vakant Vakant107:00
29Vakant Vakant109:00
30Vakant Vakant111:00
 
 
H10L (27)2,3 km 110 m7 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Habán EduardVLI0800Slavia Liberec orienteering70:00
2Drahoňovský TomášTUR0701OOB TJ Turnov72:00
3Skácel JanVLI0901Slavia Liberec orienteering74:00
4Šťastný RadekCHA0704OK Chrastava76:00
5Gajda PetrVSP0903USK Praha78:00
6Jakeš FilipVLI0605Slavia Liberec orienteering80:00
7Jedlička AlešVSP0800USK Praha82:00
8Válek MatějBOR0703OK Jiskra Nový Bor84:00
9Krupka DanielCHA0703OK Chrastava86:00
10Hyxa JanVLI0702Slavia Liberec orienteering88:00
11Zeman JakubBOR0704OK Jiskra Nový Bor90:00
12Vřešťál FrantišekTUR0906OOB TJ Turnov92:00
13Mairich MartinOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis94:00
14Novotný DaliborVLI0808Slavia Liberec orienteering96:00
15Zaňka AlbertTJN0803OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis98:00
16Gomolák JanCHA0603OK Chrastava100:00
17Trávníček LukášVLI0704Slavia Liberec orienteering102:00
18Matouš MarekJEN0602OB Jenišovice104:00
19Šebelka MatějVLI0805Slavia Liberec orienteering106:00
20Bukvic KryštofTUV0802SOK TJ Turnov108:00
21Houda LukášCHA0800OK Chrastava110:00
22Dočekal JakubTJN0808OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis112:00
23Vakant Vakant114:00
24Vakant Vakant116:00
25Vakant Vakant118:00
26Vakant Vakant120:00
27Vakant Vakant122:00
 
 
H12 (34)2,8 km 160 m8 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Ort HaštalBOR0401OK Jiskra Nový Bor2:00
2Hejna IgorVSP0407USK Praha5:00
3Zabořil OndřejJEN0401OB Jenišovice8:00
4Hejna ViktorVSP0408USK Praha11:00
5Fojt JanBOR0407OK Jiskra Nový Bor14:00
6Bulíř JáchymTAP0602KOB TRETRA Praha17:00
7Pokorný JanTJN0400OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:00
8Veselý JakubBOR0406OK Jiskra Nový Bor23:00
9Bednařík VilémVLI0509Slavia Liberec orienteering26:00
10Saur FilipTJN0503OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis29:00
11Janoušek AlbertCHA0400OK Chrastava32:00
12Kabát MartinEKP0412VŠTJ Ekonom Praha35:00
13Pavlík MatějLIT0401KOB Chemopetrol Litvínov38:00
14Houžvička DavidTUR0501OOB TJ Turnov41:00
15Sýkora OliverTJN0504OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:00
16Šašek MartinSOB0501SOBSA47:00
17Blažkovan MatějBOR0504OK Jiskra Nový Bor50:00
18Heřmánek PetrTUR0500OOB TJ Turnov53:00
19Kašpar ŠtěpánBOR0403OK Jiskra Nový Bor56:00
20Čivrný JanVRL0501OOS TJ Spartak Vrchlabí59:00
21Rind MatyášLLI0400TJ Loko Liberec62:00
22Kašpar VojtěchBOR0402OK Jiskra Nový Bor65:00
23Kuc RadimSCP0400OK Sparta Praha68:00
24Bolehovský DanielEKP0508VŠTJ Ekonom Praha71:00
25Nejezchleb VojtěchTUR0503OOB TJ Turnov74:00
26Rokos MarekTJN0500OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis77:00
27Haslinger LeopoldLTP0403OOB TJ Lokomotiva Teplice80:00
28Bejvl MarekLME0400SK Los Mělník83:00
29Vávra JanBOR0500OK Jiskra Nový Bor86:00
30Vakant Vakant89:00
31Vakant Vakant92:00
32Vakant Vakant95:00
33Vakant Vakant98:00
34Vakant Vakant101:00
 
 
H14 (32)4,0 km 160 m7 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Matyáš VojtěchCHA0202OK Chrastava2:00
2Mertlík JakubTUR0307OOB TJ Turnov5:00
3Hájek KryštofTUV0203SOK TJ Turnov8:00
4Synek PetrDOK0200OK Doksy11:00
5Štefan VítSTH0202SK Studenec14:00
6Lesák OndřejTJN0306OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis17:00
7Gajda MartinKAM0405OK Kamenice20:00
8Husák MartinCHA0300OK Chrastava23:00
9Socha OndřejBOR0302OK Jiskra Nový Bor26:00
10Bolehovský MichalEKP0200VŠTJ Ekonom Praha29:00
11Link LukášSTH0205SK Studenec32:00
12Holan PetrCHA0303OK Chrastava35:00
13Žukov JakubTJN0305OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:00
14Staňa OndřejBOR0301OK Jiskra Nový Bor41:00
15Riby ThomasLTP0202OOB TJ Lokomotiva Teplice44:00
16Hejna HynekLLI0300TJ Loko Liberec47:00
17Krkoška MatoušBOR0202OK Jiskra Nový Bor50:00
18Ekert TomášVLI0302Slavia Liberec orienteering53:00
19Dejnožka VojtěchTJN0300OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:00
20Danko ŠtěpánCHA0301OK Chrastava59:00
21Vitebský LukášTJN0302OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:00
22Krupka ŠtěpánCHA0201OK Chrastava65:00
23Pachnik StanislawSTB0303TJ Stadion Nový Bor68:00
24Řehoř VojtaTJN0303OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis71:00
25Kolář ŠimonHOR0400TJ Jiskra Hořice74:00
26Jirman FilipTUV0212SOK TJ Turnov77:00
27Peterka JakubLLI0404TJ Loko Liberec80:00
28Hnízdil MatějKAS0301KOB Kamenický Šenov83:00
29Vakant Vakant86:00
30Vakant Vakant89:00
31Vakant Vakant92:00
32Vakant Vakant95:00
 
 
H16 (14)5,3 km 250 m10 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Galbavý MatějCHA0000OK Chrastava61:00
2Bílý JakubLTP0104OOB TJ Lokomotiva Teplice65:00
3Sloma GrzegorzSTB0103TJ Stadion Nový Bor69:00
4Melichar PetrLLI0001TJ Loko Liberec73:00
5Šmol DavidDOK0100OK Doksy77:00
6Nejedlo MatoušLLI0101TJ Loko Liberec81:00
7Rajn FilipCHA0102OK Chrastava85:00
8Zabořil VojtaJEN0101OB Jenišovice89:00
9Bek JiříCHA0103OK Chrastava93:00
10Synek AntonínDOK0001OK Doksy97:00
11Vávra PavelBOR0101OK Jiskra Nový Bor101:00
12Vakant Vakant105:00
13Vakant Vakant109:00
14Vakant Vakant113:00
 
 
H18 (12)6,4 km 310 m12 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Matějka LukášLTP9802OOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2Semerád AntonínDKP9801Oddíl OB Kotlářka3:00
3Thoř TomášTUR9904OOB TJ Turnov6:00
4Kašpar LudvíkBOR9805OK Jiskra Nový Bor9:00
5Bartoš VojtěchPGP9809SK Praga12:00
6Košek JanLLI9801TJ Loko Liberec15:00
7Bek OndřejCHA9904OK Chrastava18:00
8Melichar VojtěchLLI9802TJ Loko Liberec21:00
9Ransdorf JakubTAP9805KOB TRETRA Praha24:00
10Vakant Vakant27:00
11Vakant Vakant30:00
12Vakant Vakant33:00
 
 
H20 (8)8,2 km 330 m16 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Hlubuček TomášCHA9704OK Chrastava74:00
2Žukov MichalTJN9701OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis77:00
3Zikmund ZdeněkSJC9703Sportcentrum Jičín80:00
4Kočvara OldřichJEN9705OB Jenišovice83:00
5Juren LukášLTP9703OOB TJ Lokomotiva Teplice86:00
6Kadečka AdamJEN9601OB Jenišovice89:00
7Vakant Vakant92:00
8Vakant Vakant95:00
 
 
H21K (34)6,4 km 300 m15 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Mokrý PavelVLI7501Slavia Liberec orienteering0:00
2Hanák JanSLA8002SKOB Slaný3:00
3Pavlovec DanBOR0001OK Jiskra Nový Bor6:00
4Hulha LukášLTP9405OOB TJ Lokomotiva Teplice9:00
5Semík LubošKAM6201OK Kamenice12:00
6Vlček PetrLDC8700KOB Děčín15:00
7Lepšík PetrSJC8203Sportcentrum Jičín18:00
8Gajda JanKAM0105OK Kamenice21:00
9Kořínek JindřichTUR8406OOB TJ Turnov24:00
10Veselý MarekCHA8201OK Chrastava27:00
11Koucký MartinEKP9700VŠTJ Ekonom Praha30:00
12Karvánek MatoušBOR9006OK Jiskra Nový Bor33:00
13Nebeský DanielKAM9404OK Kamenice36:00
14Gorčica PavelCHA6200OK Chrastava39:00
15Poloprutský TomášVLI6205Slavia Liberec orienteering42:00
16Cupák JiříVRL7201OOS TJ Spartak Vrchlabí45:00
17Kučerka JanLIT8002KOB Chemopetrol Litvínov48:00
18Kolaja JanVLI8100Slavia Liberec orienteering51:00
19Eiselt JanLTP8801OOB TJ Lokomotiva Teplice54:00
20Jíra TomášKAM9802OK Kamenice57:00
21Janeček JuraEKP6701VŠTJ Ekonom Praha60:00
22Škvor OtaKAM9900OK Kamenice63:00
23Hájek JanJEN9703OB Jenišovice66:00
24Křenek TomášLLI8300TJ Loko Liberec69:00
25Drahoňovský AlešTUR7201OOB TJ Turnov72:00
26Zít JanLDC8200KOB Děčín75:00
27Vakant Vakant78:00
28Vakant Vakant81:00
29Vakant Vakant84:00
30Vakant Vakant87:00
31Vakant Vakant90:00
32Vakant Vakant93:00
33Vakant Vakant96:00
34Vakant Vakant99:00
 
 
H21L (50)11,0 km 430 m20 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Koldinský JanKPY8506SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.0:00
2Ondráček RadimEKP7414VŠTJ Ekonom Praha2:00
3Novák DanielDOK8700OK Doksy4:00
4Kopec TomášKRN8203KOS TJ Lokomotiva Krnov6:00
5Fodor PetrTUR8103OOB TJ Turnov8:00
6Škoda JakubVLI8800Slavia Liberec orienteering10:00
7Váňa MartinTUR8401OOB TJ Turnov12:00
8Čechlovský JanCHA9300OK Chrastava14:00
9Luštický MartinTUR8700OOB TJ Turnov16:00
10Bořánek PetrVSP7000USK Praha18:00
11Karatsiolis KryštofTUR9901OOB TJ Turnov20:00
12Schröter PavelCHA7203OK Chrastava22:00
13Wolf DanielTUR9100OOB TJ Turnov24:00
14Fujáček JanSCP7506OK Sparta Praha26:00
15Hyka JanTUR9002OOB TJ Turnov28:00
16Makovský JakubTAP8511KOB TRETRA Praha30:00
17Dlabaja TomášTUR8303OOB TJ Turnov32:00
18Moravec JakubKAM9702OK Kamenice34:00
19Pachnik WojciechSTB9101TJ Stadion Nový Bor36:00
20Peterka VojtěchLLI7502TJ Loko Liberec38:00
21Henych PetrVLI6001Slavia Liberec orienteering40:00
22Burda MatějBOR9608OK Jiskra Nový Bor42:00
23Švihovský JaromírSJC8005Sportcentrum Jičín44:00
24Koštejn VítDOK9800OK Doksy46:00
25Pavlík LiborLIT7605KOB Chemopetrol Litvínov48:00
26Duda MiroslavROU8009SKOB Roudnice nad Labem50:00
27Vlček MartinTUR8702OOB TJ Turnov52:00
28Němeček JanVSP6201USK Praha54:00
29Seidl MiroslavEKP7402VŠTJ Ekonom Praha56:00
30Malý AlešJIL8702OK Jilemnice58:00
31Kolaja Ehlerová JanaVLI8055Slavia Liberec orienteering60:00
32Szenczi GabrielSJC8705Sportcentrum Jičín62:00
33Hradec PavelTUR8801OOB TJ Turnov64:00
34Habán IvoVLI7707Slavia Liberec orienteering66:00
35Nehasil DavidBOR7713OK Jiskra Nový Bor68:00
36Bolehovský PavelEKP7103VŠTJ Ekonom Praha70:00
37Vejstrk DanielCHA9105OK Chrastava72:00
38Oma JakubTUR8002OOB TJ Turnov74:00
39Francke JanDOK8400OK Doksy76:00
40Baier MartinTUR7603OOB TJ Turnov78:00
41Beneš JanSJC8703Sportcentrum Jičín80:00
42Koucký RomanEKP6301VŠTJ Ekonom Praha82:00
43Kolín JanDKP7701Oddíl OB Kotlářka84:00
44Matějů MichalVLI7702Slavia Liberec orienteering86:00
45Janata MartinDKP8306Oddíl OB Kotlářka88:00
46Vakant Vakant90:00
47Vakant Vakant92:00
48Vakant Vakant94:00
49Vakant Vakant96:00
50Vakant Vakant98:00
 
 
H35 (23)8,2 km 330 m16 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Pachner PavelCHA7501OK Chrastava2:00
2Peteráč ZdeněkVLI7802Slavia Liberec orienteering5:00
3Beneš MichalTJP7800TJ Sokol Troja8:00
4Žitný TomášSMB6401SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav11:00
5Krtička JanPLU7931TJ SOKOL Plumlov14:00
6Šašek LuděkSOB6901SOBSA17:00
7Junek PetrSTH7801SK Studenec20:00
8Aschermann JanVSP6902USK Praha23:00
9Boudný JanSCP7417OK Sparta Praha26:00
10Procházka AntonínDCE5500KOB Dobřichovice29:00
11Mašata RomanPHK7107OK 99 Hradec Králové32:00
12Tomanica VojtěchCHA7601OK Chrastava35:00
13Kalous AntonínKON7708KOB Konice38:00
14Kadavý PetrCHA7800OK Chrastava41:00
15Vančura MartinASU8049Magnus Orienteering44:00
16Vokál VojtěchCHA7900OK Chrastava47:00
17Kos Tomáš37C7902Bez registrace50:00
18Ekert VladimírVLI7600Slavia Liberec orienteering53:00
19Gregor MartinCTB7701SK OB Chotěboř56:00
20Synek AntonínDOK7800OK Doksy59:00
21Vakant Vakant62:00
22Vakant Vakant65:00
23Vakant Vakant68:00
 
 
H40 (25)6,9 km 310 m15 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Harazin MartinVLI7400Slavia Liberec orienteering3:00
2Hájek JanTUV7301SOK TJ Turnov7:00
3Martan JiříVLI7300Slavia Liberec orienteering11:00
4Rind PavelLLI7400TJ Loko Liberec15:00
5Gálus IgorLDC7302KOB Děčín19:00
6Matyáš LiborCHA7603OK Chrastava23:00
7Macháček AlešFYD6400Jizerský klub OB Frýdlant27:00
8Březina JanCHA7604OK Chrastava31:00
9Čečka JiříSHK7600OK Slavia Hradec Králové35:00
10Kolář ViktorHOR7300TJ Jiskra Hořice39:00
11Synek MarcelDOK7600OK Doksy43:00
12Svoboda JanBOR7200OK Jiskra Nový Bor47:00
13Píchal JanVSP5202USK Praha51:00
14Chrást TomášSTH7401SK Studenec55:00
15Tomášek OndřejTUV7001SOK TJ Turnov59:00
16Slavík PavelSNA7349TJ START Náchod63:00
17Sucharda JiříBOR5802OK Jiskra Nový Bor67:00
18Novotný TomášTUR7405OOB TJ Turnov71:00
19Semík JanVSP6507USK Praha75:00
20Danko TomášCHA7200OK Chrastava79:00
21Šesták MarekVLI7403Slavia Liberec orienteering83:00
22Sychra ZdeněkCHA7302OK Chrastava87:00
23Vakant Vakant91:00
24Vakant Vakant95:00
25Vakant Vakant99:00
 
 
H45 (30)6,4 km 310 m12 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Kabát JanEKP6912VŠTJ Ekonom Praha36:00
2Beránek PetrBOR6701OK Jiskra Nový Bor39:00
3Pospíšil VítekPGP6803SK Praga42:00
4Žejdlík MichalLTP7001OOB TJ Lokomotiva Teplice45:00
5Nosek PetrDLT6901KrOB Rozmarýn Litoměřice48:00
6Honzík TomášVLI7000Slavia Liberec orienteering51:00
7Hejna StanislavLLI6900TJ Loko Liberec54:00
8Pavel PetrLTP6806OOB TJ Lokomotiva Teplice57:00
9Čivrný PavelVRL6306OOS TJ Spartak Vrchlabí60:00
10Vydra IvanCHA6600OK Chrastava63:00
11Karpíšek TomášLTP6807OOB TJ Lokomotiva Teplice66:00
12Kubec MartinDOB7002KOB Dobruška69:00
13Kovář BorisLTP6710OOB TJ Lokomotiva Teplice72:00
14Žukov LiborVLI6803Slavia Liberec orienteering75:00
15Šritr MartinTUV6802SOK TJ Turnov78:00
16Krausz MilanFSP6700VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah81:00
17Nehasil VladislavLDC7101KOB Děčín84:00
18Eichler PetrKAS6900KOB Kamenický Šenov87:00
19Fürst AlešLLI6801TJ Loko Liberec90:00
20Tomandl Jan5IX7001NOK HoRa93:00
21Zabořil MichalJEN7101OB Jenišovice96:00
22Průšek PetrSTB7000TJ Stadion Nový Bor99:00
23Kos MichalSRK6802SOOB Spartak Rychnov n.Kn.102:00
24Pachnik DariuszSTB6901TJ Stadion Nový Bor105:00
25Studničný JaroslavBOR7004OK Jiskra Nový Bor108:00
26Hnízdil JanKAS7100KOB Kamenický Šenov111:00
27Jeřábek PetrBOR7105OK Jiskra Nový Bor114:00
28Vakant Vakant117:00
29Vakant Vakant120:00
30Vakant Vakant123:00
 
 
H50 (14)5,6 km 280 m14 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Šubrt PavelSMB6301SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav1:00
2Kubec PavelSTB6601TJ Stadion Nový Bor5:00
3Bruner LubošLTP6501OOB TJ Lokomotiva Teplice9:00
4Krejčí JaroslavBOR6302OK Jiskra Nový Bor13:00
5Švarc JiříTUR6204OOB TJ Turnov17:00
6Würz JiříLTP6502OOB TJ Lokomotiva Teplice21:00
7Vydra PavelPEN6200OK RECO Sport25:00
8Šimek StanislavLTP6602OOB TJ Lokomotiva Teplice29:00
9Petr JosefVLI6300Slavia Liberec orienteering33:00
10Mellan MartinTUV6304SOK TJ Turnov37:00
11Pavlovec PetrBOR6303OK Jiskra Nový Bor41:00
12Vlček PetrLDC6401KOB Děčín45:00
13Vakant Vakant49:00
14Vakant Vakant53:00
 
 
H55 (13)5,2 km 190 m10 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Ludvík PetrSTB5701TJ Stadion Nový Bor88:00
2Beneš JosefSJC5801Sportcentrum Jičín91:00
3Hudský VlastimilTUR5100OOB TJ Turnov94:00
4Průcha MiloslavBOR5800OK Jiskra Nový Bor97:00
5Mareš HynekTUR6100OOB TJ Turnov100:00
6Kovář KarelLTP6102OOB TJ Lokomotiva Teplice103:00
7Hoidekr PavelLLI5901TJ Loko Liberec106:00
8Dikoš PavelBOR6003OK Jiskra Nový Bor109:00
9Hulha KarelLTP6001OOB TJ Lokomotiva Teplice112:00
10Pávek MilošBOR5801OK Jiskra Nový Bor115:00
11Eiselt MilošLTP5802OOB TJ Lokomotiva Teplice118:00
12Vakant Vakant121:00
13Vakant Vakant124:00
 
 
H60 (11)4,7 km 180 m11 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Pospíšil JaromírLDC5301KOB Děčín74:00
2Pavlík MilanCHA5400OK Chrastava77:00
3Šikola AlexejLJN5301OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou80:00
4Bárta MiroslavJEN5201OB Jenišovice83:00
5Tichý BorisDOB5500KOB Dobruška86:00
6Maceček KarelVLI4100Slavia Liberec orienteering89:00
7Kaška RudolfCHA5500OK Chrastava92:00
8Junek PetrSTH5501SK Studenec95:00
9Jaroš VladimírDCE5400KOB Dobřichovice98:00
10Vakant Vakant101:00
11Vakant Vakant104:00
 
 
H65 (26)4,2 km 160 m11 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Matoušek LubošLJN4700OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou0:00
2Bartkowiak EdwardGrunwald Poznań3:00
3Peterka JosefLLI4702TJ Loko Liberec6:00
4Hlaváč JaroslavSMB4801SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav9:00
5Lusk KarelCHA5002OK Chrastava12:00
6Hrobař RudolfSRK4702SOOB Spartak Rychnov n.Kn.15:00
7Juřina RobertFYD4900Jizerský klub OB Frýdlant18:00
8Valter PetrKBP4500KBP Praha21:00
9Přinda OldřichVLI5101Slavia Liberec orienteering24:00
10Pospíšil JiříTUV4701SOK TJ Turnov27:00
11Ševčík MilanCHA5003OK Chrastava30:00
12Kadečka JiříJEN5002OB Jenišovice33:00
13Barták JiříCHA5100OK Chrastava36:00
14Bogulak Adam88P4800MKS Paulinum Jelenia Góra39:00
15Smetana RadimCHA4700OK Chrastava42:00
16Gregor MiroslavTUV4801SOK TJ Turnov45:00
17Jakubec JindřichTUR4801OOB TJ Turnov48:00
18Richtr JiříJEN5001OB Jenišovice51:00
19Horáček MiroslavVLI5000Slavia Liberec orienteering54:00
20Babický TomášRUM5001ZOOB Rumburk57:00
21Kadavý ZdeněkCHA4901OK Chrastava60:00
22Kolský AlexanderPGP5000SK Praga63:00
23Ježek LadislavVLI4900Slavia Liberec orienteering66:00
24Vakant Vakant69:00
25Vakant Vakant72:00
26Vakant Vakant75:00
 
 
H70 (17)3,1 km 140 m9 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Úlehla ZdeněkBOR4001OK Jiskra Nový Bor52:00
2Novotný FrantišekPUL4200OOB USK Slavie Ústí n.L.55:00
3Beránek MiroslavBOR3900OK Jiskra Nový Bor58:00
4Štrojsa JosefKAS4000KOB Kamenický Šenov61:00
5Venuš JaroslavBOR3800OK Jiskra Nový Bor64:00
6Kraus JanLLI4501TJ Loko Liberec67:00
7Nejezchleba JiříKAS4600KOB Kamenický Šenov70:00
8Rychlý RudolfMKP4100SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.73:00
9Lukáš ZdeněkLLI4502TJ Loko Liberec76:00
10Folprecht EduardTUR4301OOB TJ Turnov79:00
11Zakouřil VáclavTUV4301SOK TJ Turnov82:00
12Havlík JaroslavSJC3601Sportcentrum Jičín85:00
13Petrželka PavelTJN3800OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis88:00
14Dohnal JosefVSP4300USK Praha91:00
15Mašek PavelBOR3602OK Jiskra Nový Bor94:00
16Picek JanTJN4000OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis97:00
17Vakant Vakant100:00
 
 
HDR (80)2,3 km 110 m7 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Vakant Vakant0:00
2Vakant Vakant0:00
3Vakant Vakant0:00
4Míka OndřejNeregistrovaní0:00
5Vakant Vakant0:00
6Vakant Vakant0:00
7Vakant Vakant0:00
8Vakant Vakant0:00
9Vakant Vakant0:00
10Vakant Vakant0:00
11Zítová KateřinaLDC1150KOB Děčín0:00
12Trávníčková EliškaVLI1051Slavia Liberec orienteering0:00
13Bártová LucieBOR0855OK Jiskra Nový Bor0:00
14Patka MarekBOR0902OK Jiskra Nový Bor0:00
15Kocman LukášBOR1102OK Jiskra Nový Bor0:00
16Zoubek ŠtěpánOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
17Bergrová KateřinaJEN0751OB Jenišovice0:00
18Pavlova LenkaTJN0850OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
19Dočekal ŠtěpánOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
20Lesák MarekTJN0811OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
21Vakant Vakant0:00
22Vakant Vakant0:00
23Vakant Vakant0:00
24Vakant Vakant0:00
25Vakant Vakant0:00
26Vakant Vakant0:00
27Vakant Vakant0:00
28Vakant Vakant0:00
29Vakant Vakant0:00
30Vakant Vakant0:00
31Vakant Vakant0:00
32Vakant Vakant0:00
33Vakant Vakant0:00
34Vakant Vakant0:00
35Vakant Vakant0:00
36Vakant Vakant0:00
37Vakant Vakant0:00
38Vakant Vakant0:00
39Vakant Vakant0:00
40Vakant Vakant0:00
41Krtička JáchymCHA1000OK Chrastava0:00
42Krtičková EsterCHA0754OK Chrastava0:00
43Čečka MatějSHK0901OK Slavia Hradec Králové0:00
44Pechová MarieVLI1050Slavia Liberec orienteering0:00
45Matějů EdaVLI1200Slavia Liberec orienteering0:00
46Slámová SimonaTUR1257OOB TJ Turnov0:00
47Hanušová LenkaSTB1350TJ Stadion Nový Bor0:00
48Slámová BarboraTUR0859OOB TJ Turnov0:00
49Sychra ŠimonCHA0802OK Chrastava0:00
50Diener JannikCHA1001OK Chrastava0:00
51Janata MatějDKP1111Oddíl OB Kotlářka0:00
52Kučerka RadekSTB1101TJ Stadion Nový Bor0:00
53Vraný FilipVLI0802Slavia Liberec orienteering0:00
54Čalounová KláraVLI0950Slavia Liberec orienteering0:00
55Votava VojtěchVLI1201Slavia Liberec orienteering0:00
56Šestáková JohanaVLI0853Slavia Liberec orienteering0:00
57Pechová AlenaVLI0854Slavia Liberec orienteering0:00
58Junek ŠimonSTH1001SK Studenec0:00
59Šebelka JakubVLI1002Slavia Liberec orienteering0:00
60Junek MatoušSTH0801SK Studenec0:00
61Vávrová TerezieBOR0852OK Jiskra Nový Bor0:00
62Svoboda MatějBOR0600OK Jiskra Nový Bor0:00
63Štryncl VildaVLI0806Slavia Liberec orienteering0:00
64Horáček JáchymVLI1111Slavia Liberec orienteering0:00
65Řezáčová DanielaVLI0653Slavia Liberec orienteering0:00
66Berková Leontýna4UX1150Green Farm0:00
67Koudelková KatrinBOR0856OK Jiskra Nový Bor0:00
68Berka Tadeáš4UX0900Green Farm0:00
69Lamač VítekBOR1100OK Jiskra Nový Bor0:00
70Göttlich VítBOR0800OK Jiskra Nový Bor0:00
71Harazinová TerezaVLI0850Slavia Liberec orienteering0:00
72Harazinová ZuzanaVLI0650Slavia Liberec orienteering0:00
73Tomášková MatildaTUV0998SOK TJ Turnov0:00
74Žandová EliškaSTB1250TJ Stadion Nový Bor0:00
75Putík MartinVLI0706Slavia Liberec orienteering0:00
76Horáček JakubJEN0800OB Jenišovice0:00
77Horáček DominikJEN0804OB Jenišovice0:00
78Drahoňovský JakubTUR1006OOB TJ Turnov0:00
79Šálek RichardTUR0702OOB TJ Turnov0:00
80Čabanová EvaFYD0951Jizerský klub OB Frýdlant0:00
 
 
P (70)2,7 km 150 m8 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Vakant Vakant0:00
2Vakant Vakant0:00
3Vakant Vakant0:00
4Vakant Vakant0:00
5Vakant Vakant0:00
6Vakant Vakant0:00
7Vakant Vakant0:00
8Vakant Vakant0:00
9Vakant Vakant0:00
10Urxová JitkaLTP7051OOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
11Urx VojtěchLTP9905OOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
12Bartoš LuděkMLA6701MLOK Mariánské Lázně0:00
13Bukvic MartinSOK TJ Turnov0:00
14Vakant Vakant0:00
15Vakant Vakant0:00
16Vakant Vakant0:00
17Vakant Vakant0:00
18Vakant Vakant0:00
19Vakant Vakant0:00
20Vakant Vakant0:00
21Vakant Vakant0:00
22Vakant Vakant0:00
23Vakant Vakant0:00
24Vakant Vakant0:00
25Vakant Vakant0:00
26Vakant Vakant0:00
27Vakant Vakant0:00
28Vakant Vakant0:00
29Vakant Vakant0:00
30Vakant Vakant0:00
31Vakant Vakant0:00
32Vakant Vakant0:00
33Vakant Vakant0:00
34Vakant Vakant0:00
35Vakant Vakant0:00
36Dolejší MilošSTB6701TJ Stadion Nový Bor0:00
37Waldhauser VojtěchNeregistrovaní0:00
38Karpíšková GabrielaLTP7351OOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
39Reisingerová EliškaDLT0151KrOB Rozmarýn Litoměřice0:00
40Houdová MiloslavaCHA7653OK Chrastava0:00
41Březinová MichaelaCHA7751OK Chrastava0:00
42Lipenská EvaCHA7951OK Chrastava0:00
43Holanová HanaCHA7451OK Chrastava0:00
44Žejdlíková JitkaLTP7251OOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
45Petrová VěraVLI6251Slavia Liberec orienteering0:00
46Vambera Filip5TX7300VAM OB0:00
47Melicharová BarboraLLI7252TJ Loko Liberec0:00
48Gruncl VojtěchVLI8601Slavia Liberec orienteering0:00
49Vydrová MarkétaPEN8950OK RECO Sport0:00
50Nedvídková JitkaRUM5151ZOOB Rumburk0:00
51Vambera Matyáš5TX0100VAM OB0:00
52Ferbasová Zdeňka5TX7350VAM OB0:00
53Holan PetrCHA7001OK Chrastava0:00
54Severýnová Popková KláraVLI7455Slavia Liberec orienteering0:00
55Dočekalová PavlínaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
56Waldhauserová IrenaBOR7459OK Jiskra Nový Bor0:00
57Świątkowska Bogumiła88P6050MKS Paulinum Jelenia Góra0:00
58Novotná MichaelaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
59Nožičková RenataOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
60Mairich VítTJN7200OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
61Potměšil MatyášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
62Koudelka TomášBOR7513OK Jiskra Nový Bor0:00
63Lipenský RobertCHA7201OK Chrastava0:00
64Krupková MartinaCHA7552OK Chrastava0:00
65Houda VítězslavCHA7300OK Chrastava0:00
66Gomolák JanCHA7605OK Chrastava0:00
67Tymeš JanBOR0106OK Jiskra Nový Bor0:00
68Horák Matyáš4UX0100Green Farm0:00
69Bartoňová MarieBOR5351OK Jiskra Nový Bor0:00
70Spejchal PetrBOR7512OK Jiskra Nový Bor0:00
 
 
T (54)6,1 km 320 m12 K
Č.JménoReg.OddílStart
1Vakant Vakant0:00
2Vakant Vakant0:00
3Vakant Vakant0:00
4Vakant Vakant0:00
5Vakant Vakant0:00
6Vakant Vakant0:00
7Vakant Vakant0:00
8Vakant Vakant0:00
9Vakant Vakant0:00
10Vakant Vakant0:00
11Vakant Vakant0:00
12Vakant Vakant0:00
13Vakant Vakant0:00
14Vakant Vakant0:00
15Vakant Vakant0:00
16Vakant Vakant0:00
17Vakant Vakant0:00
18Vakant Vakant0:00
19Vakant Vakant0:00
20Vakant Vakant0:00
21Vakant Vakant0:00
22Vakant Vakant0:00
23Vakant Vakant0:00
24Vakant Vakant0:00
25Vakant Vakant0:00
26Vakant Vakant0:00
27Vakant Vakant0:00
28Nejedlová LucieLLI7350TJ Loko Liberec0:00
29Košek LadislavLLI5903TJ Loko Liberec0:00
30Waldhauser MartinNeregistrovaní0:00
31Štverák JanCHA7301OK Chrastava0:00
32Štveráková MonikaCHA7852OK Chrastava0:00
33Smetanová AlžbětaCHA9450OK Chrastava0:00
34Heřmánek MichalTUR7702OOB TJ Turnov0:00
35Šplíchal JiříOKP4500SK OK 24 Praha0:00
36Melichar JaromírLLI6301TJ Loko Liberec0:00
37Heczková BohdanaVLI7750Slavia Liberec orienteering0:00
38Hejna VladimírVSP7404USK Praha0:00
39Hejnová MartinaVSP7354USK Praha0:00
40Blín Oldřich92X6900Jizerky0:00
41Kolská MonikaNeregistrovaní0:00
42Kostelník JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
43Kocman JindřichBOR7612OK Jiskra Nový Bor0:00
44Švábek KarelTUR6501OOB TJ Turnov0:00
45Vakant Vakant0:00
46Vakant Vakant0:00
47Skal JaroslavTJN7504OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
48Švábková ŠárkaTUR6552OOB TJ Turnov0:00
49Řezáč PavelVLI6900Slavia Liberec orienteering0:00
50Houžvička JindřichOOB TJ Turnov0:00
51Kruliš Petr8KC6900ZŠ a MŠ Chotyně0:00
52Müller Marko18D7500Post SV Dresden0:00
53Bejvl JakubLME7100SK Los Mělník0:00
54Bejvlová MartinaLME7350SK Los Mělník0:00