Mistrovství oblasti na klasické trati 2016čt 9.6.2016 23:43
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
9Magnus Orienteering (2)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
9482Hrobařová LenkaASU7751D3557:00
51234Vančura MartinASU8049H3544:00
 
 
14OK Jiskra Nový Bor (80)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
7531975Lamačová BarboraBOR0750D101:00
2067682Rejholcová TerezaBOR0751D1039:00
4359Kocmanová AdélaBOR0752D1015:00
2067681Koudelková EliškaBOR0652D1011:00
4424Soukupová MarieBOR0952D10L28:00
4393Waldhauserová EliškaBOR0757D10L8:00
4421Vaňourková SáraBOR0759D10L56:00
2800166Sochová AnnaBOR0550D1215:00
4358Neradová NatálieBOR0452D126:00
4363Sýbová MarikaBOR0553D1251:00
4370Stehlíková AdélaBOR0554D1230:00
4367Rumlenová TerezaBOR0453D1272:00
4372Tymešová AnnaBOR0253D1455:00
1333269Jeřábková NinaBOR0151D1625:00
1204999Janoušková LucieBOR9954D1827:00
1333177Jeřábková EmaBOR9957D189:00
2051475Staňová KarolínaBOR9853D1815:00
2051502Nováková LucieBOR9854D183:00
303919Kubecová KateřinaBOR9959D1821:00
7434894Burdová AdélaBOR9161D21L49:00
8501Neradová ZuzanaBOR7950D3539:00
7913579Tučková MonikaBOR7650D4064:00
8438Jeřábková TerezaBOR7563D4058:00
8431Janoušková IvetaBOR7457D407:00
2051490Rejholcová AndreaBOR6951D4523:00
8445Pávková JanaBOR6550D5096:00
8423Jedličková ZdenaBOR6250D5084:00
232182Šípová SoňaBOR6150D5517:00
8464Kubátová IvanaBOR6152D5529:00
2090862Úlehlová IvanaBOR5150D6016:00
4415Vávra TomášBOR0700H10103:00
4400Studničný AdamBOR0701H1091:00
4427Patka KryštofBOR0702H1099:00
4434Zeman JakubBOR0704H10L90:00
4425Válek MatějBOR0703H10L84:00
4392Veselý JakubBOR0406H1223:00
4368Ort HaštalBOR0401H122:00
4389Vávra JanBOR0500H1286:00
4399Blažkovan MatějBOR0504H1250:00
4416Fojt JanBOR0407H1214:00
448932Kašpar ŠtěpánBOR0403H1256:00
448931Kašpar VojtěchBOR0402H1265:00
4377Staňa OndřejBOR0301H1441:00
2800602Socha OndřejBOR0302H1426:00
4401Krkoška MatoušBOR0202H1450:00
8417Vávra PavelBOR0101H16101:00
7200544Kašpar LudvíkBOR9805H189:00
887936Pavlovec DanBOR0001H21K6:00
52902Karvánek MatoušBOR9006H21K33:00
995805Nehasil DavidBOR7713H21L68:00
7667667Burda MatějBOR9608H21L42:00
8536Svoboda JanBOR7200H4047:00
51542Sucharda JiříBOR5802H4067:00
8439Jeřábek PetrBOR7105H45114:00
8524Beránek PetrBOR6701H4539:00
8412Studničný JaroslavBOR7004H45108:00
219203Pavlovec PetrBOR6303H5041:00
7630319Krejčí JaroslavBOR6302H5013:00
50000Dikoš PavelBOR6003H55109:00
8436Pávek MilošBOR5801H55115:00
1958242Průcha MiloslavBOR5800H5597:00
4131Beránek MiroslavBOR3900H7058:00
8544Mašek PavelBOR3602H7094:00
2090863Úlehla ZdeněkBOR4001H7052:00
8426Venuš JaroslavBOR3800H7064:00
4418Vávrová TerezieBOR0852HDR0:00
4371Svoboda MatějBOR0600HDR0:00
8550Lamač VítekBOR1100HDR0:00
4379Göttlich VítBOR0800HDR0:00
4441Koudelková KatrinBOR0856HDR0:00
4428Patka MarekBOR0902HDR0:00
4362Kocman LukášBOR1102HDR0:00
4423Bártová LucieBOR0855HDR0:00
8433Bartoňová MarieBOR5351P0:00
8472Spejchal PetrBOR7512P0:00
8428Tymeš JanBOR0106P0:00
8415Koudelka TomášBOR7513P0:00
8410Waldhauserová IrenaBOR7459P0:00
8479Kocman JindřichBOR7612T0:00
8549Křtěnská LeontinaBOR4650D7038:00
 
 
24SK OB Chotěboř (2)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
7208080Gregorová KamilaCTB8151D21L52:00
887165Gregor MartinCTB7701H3556:00
 
 
25KOB Dobřichovice (6)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
416316Jarošová KláraDCE7950D21K55:00
1954721Procházková MilušeDCE5450D50102:00
7868Mrázová PavlaDCE5550D555:00
7870Štrossová JiřinaDCE5650D604:00
1955315Procházka AntonínDCE5500H3529:00
51973Jaroš VladimírDCE5400H6098:00
 
 
27Oddíl OB Kotlářka (8)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
9785Janatová ViolkaDKP0950D10L26:00
2099482Burešová LenkaDKP8351D21K94:00
9999888Janatová LucieDKP8154D21L7:00
9000007Kolínová KristýnaDKP8450D21L1:00
1394693Semerád AntonínDKP9801H183:00
888608Janata MartinDKP8306H21L88:00
9007701Kolín JanDKP7701H21L84:00
8277Janata MatějDKP1111HDR0:00
 
 
28KrOB Rozmarýn Litoměřice (3)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
236061Nosek MartinaDLT7251D4040:00
336778Nosek PetrDLT6901H4548:00
440404Reisingerová EliškaDLT0151P0:00
 
 
29KOB Dobruška (2)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
1400420Kubec MartinDOB7002H4569:00
7227Tichý BorisDOB5500H6086:00
 
 
30OK Doksy (13)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2056280Synková ElenaDOK0850D10L38:00
2053515Synková BarboraDOK0450D1263:00
7200372Synková PetraDOK7950D3572:00
7773Synková ŠárkaDOK7650D4046:00
897368Hradecká PetraDOK6850D4061:00
2053519Synek PetrDOK0200H1411:00
2053518Synek AntonínDOK0001H1697:00
2053509Šmol DavidDOK0100H1677:00
688312Francke JanDOK8400H21L76:00
888634Koštejn VítDOK9800H21L46:00
887924Novák DanielDOK8700H21L4:00
7200371Synek AntonínDOK7800H3559:00
2056288Synek MarcelDOK7600H4043:00
 
 
34VŠTJ Ekonom Praha (18)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2067977Janečková JosefínaEKP0351D1458:00
361943Koucká BarboraEKP0050D161:00
51594Janečková DagmarEKP6550D21K46:00
515496Zurynková JanaEKP7053D21K34:00
2045231Ondráčková VeronikaEKP7850D3578:00
515195Koucká IvanaEKP6850D4526:00
51295Hubáčková JanaEKP6250D50108:00
Zurynek JanEKP0602H1085:00
2073716Bolehovský DanielEKP0508H1271:00
2099511Kabát MartinEKP0412H1235:00
601169Bolehovský MichalEKP0200H1429:00
2032158Koucký MartinEKP9700H21K30:00
51587Janeček JuraEKP6701H21K60:00
2035738Koucký RomanEKP6301H21L82:00
7204488Bolehovský PavelEKP7103H21L70:00
888643Seidl MiroslavEKP7402H21L56:00
2045232Ondráček RadimEKP7414H21L2:00
886298Kabát JanEKP6912H4536:00
 
 
37VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
682118Krausz MilanFSP6700H4581:00
 
 
38Jizerský klub OB Frýdlant (7)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
3227Resslová VeronikaFYD0651D1033:00
49994Čabanová LenkaFYD0151D164:00
515182Würzová AnnaFYD9451D21K76:00
515004Würzová KateřinaFYD6952D4547:00
8333Macháček AlešFYD6400H4027:00
8332Juřina RobertFYD4900H6518:00
Čabanová EvaFYD0951HDR0:00
 
 
43TJ Jiskra Hořice (2)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
7200597Kolář ŠimonHOR0400H1474:00
2049537Kolář ViktorHOR7300H4039:00
 
 
46OK Chrastava (90)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2084447Holanová LucieCHA0655D10L54:00
2070848Klustová TerezaCHA0751D10L14:00
2095948Lipenská BarboraCHA0753D10L2:00
8169Březinová AntonieCHA0851D10L48:00
2084444Štveráková ZuzanaCHA0750D10L10:00
2070843Houdová VeronikaCHA0552D1239:00
8193Cihlářová BarboraCHA0451D1290:00
2049590Matyášová KristýnaCHA0555D1278:00
2049596Schröterová AdélaCHA0551D1296:00
436428Tomanicová SofieCHA0450D1224:00
2084439Štveráková EliškaCHA0553D123:00
2049591Divišková RebekaCHA0352D1413:00
2070839Růžičková VendulaCHA0252D1428:00
2049599Lišková AdélkaCHA0254D144:00
8181Jeřábková AndreaCHA0253D1467:00
436447Pavlíková MarkétaCHA0050D1610:00
8897Krtičková MichaelaCHA7952D21K52:00
760913Vokálová JaroslavaCHA8250D21K82:00
887906Kašková KateřinaCHA7850D21L22:00
8197Gorčicová EliškaCHA9150D21L43:00
4662Vejstrková ZuzanaCHA8852D21L28:00
7500077Pachnerová DominikaCHA7750D3581:00
4212Lankašová BarboraCHA8050D3551:00
2070830Danková IrenaCHA7551D4013:00
2070836Matyášová JanaCHA7652D4034:00
8179Gorčicová IvanaCHA6550D4559:00
51533Pavlíková PavlaCHA6551D4553:00
331779Bartáková EvaCHA7051D4529:00
8175Čechlovská JanaCHA6250D4538:00
8171Kadavá EvaCHA5750D5535:00
8165Ševčíková AlenaCHA5351D6022:00
8162Bradnová VěraCHA5550D6013:00
2070837Šaffková ZuzanaCHA5150D607:00
8158Vokálová PavlaCHA4951D652:00
2059765Březina KarelCHA0605H1059:00
2070858Klust JanCHA0702H1079:00
2084443Sychra MarekCHA0604H1063:00
2049594Gomolák JanCHA0603H10L100:00
2084445Šťastný RadekCHA0704H10L76:00
2049586Houda LukášCHA0800H10L110:00
5179Krupka DanielCHA0703H10L86:00
2084433Janoušek AlbertCHA0400H1232:00
436449Danko ŠtěpánCHA0301H1459:00
8164Krupka ŠtěpánCHA0201H1465:00
8173Husák MartinCHA0300H1423:00
2049595Matyáš VojtěchCHA0202H142:00
2070841Holan PetrCHA0303H1435:00
436414Rajn FilipCHA0102H1685:00
436431Bek JiříCHA0103H1693:00
2059764Galbavý MatějCHA0000H1661:00
2049592Bek OndřejCHA9904H1818:00
5176Hlubuček TomášCHA9704H2074:00
8066Veselý MarekCHA8201H21K27:00
8174Gorčica PavelCHA6200H21K39:00
2049588Vejstrk DanielCHA9105H21L72:00
8200Čechlovský JanCHA9300H21L14:00
301545Schröter PavelCHA7203H21L22:00
7700075Pachner PavelCHA7501H352:00
2070857Tomanica VojtěchCHA7601H3535:00
8188Kadavý PetrCHA7800H3541:00
5180Vokál VojtěchCHA7900H3547:00
2085623Sychra ZdeněkCHA7302H4087:00
436410Danko TomášCHA7200H4079:00
2059767Matyáš LiborCHA7603H4023:00
2095960Březina JanCHA7604H4031:00
8185Vydra IvanCHA6600H4563:00
51231Pavlík MilanCHA5400H6077:00
2080917Kaška RudolfCHA5500H6092:00
8199Ševčík MilanCHA5003H6530:00
8153Smetana RadimCHA4700H6542:00
8155Kadavý ZdeněkCHA4901H6560:00
8161Barták JiříCHA5100H6536:00
8160Lusk KarelCHA5002H6512:00
553441Krtička JáchymCHA1000HDR0:00
8908Krtičková EsterCHA0754HDR0:00
4403301Sychra ŠimonCHA0802HDR0:00
8159Diener JannikCHA1001HDR0:00
2084434Lipenská EvaCHA7951P0:00
2084432Holanová HanaCHA7451P0:00
2084442Houdová MiloslavaCHA7653P0:00
2084448Březinová MichaelaCHA7751P0:00
2084431Holan PetrCHA7001P0:00
2084441Houda VítězslavCHA7300P0:00
2059763Gomolák JanCHA7605P0:00
2084435Lipenský RobertCHA7201P0:00
2084449Krupková MartinaCHA7552P0:00
8198Smetanová AlžbětaCHA9450T0:00
2059761Štveráková MonikaCHA7852T0:00
2059762Štverák JanCHA7301T0:00
8152Kašková EvaCHA4650D7068:00
 
 
50OB Jenišovice (17)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2060292Zabořilová AnnaJEN0951D10L42:00
7775Zabořilová RomanaJEN7457D4019:00
7776Richtrová JaroslavaJEN5251D6025:00
411563Kadečková JanaJEN5651D6031:00
7789Matouš MarekJEN0602H10L104:00
7780Zabořil OndřejJEN0401H128:00
2060290Zabořil VojtaJEN0101H1689:00
2085627Kadečka AdamJEN9601H2089:00
7786Kočvara OldřichJEN9705H2083:00
411526Hájek JanJEN9703H21K66:00
7781Zabořil MichalJEN7101H4596:00
7778Bárta MiroslavJEN5201H6083:00
7777Richtr JiříJEN5001H6551:00
411580Kadečka JiříJEN5002H6533:00
2060293Horáček JakubJEN0800HDR0:00
411613Horáček DominikJEN0804HDR0:00
411599Bergrová KateřinaJEN0751HDR0:00
 
 
54OK Jilemnice (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
1155115Malý AlešJIL8702H21L58:00
 
 
58OK Kamenice (8)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
7200333Procházková MarieKAM9554D21L34:00
9201061Gajda MartinKAM0405H1420:00
52279Semík LubošKAM6201H21K12:00
9005139Jíra TomášKAM9802H21K57:00
2102810Nebeský DanielKAM9404H21K36:00
9201064Gajda JanKAM0105H21K21:00
981828Škvor OtaKAM9900H21K63:00
7201811Moravec JakubKAM9702H21L34:00
 
 
60KOB Kamenický Šenov (10)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
682641Eichlerová JanaKAS7051D4535:00
682680Slezáčková VěraKAS6550D5078:00
682674Malá JitkaKAS5451D6019:00
682685Hnízdil MatějKAS0301H1483:00
682631Eichler PetrKAS6900H4587:00
Hnízdil JanKAS7100H45111:00
682601Štrojsa JosefKAS4000H7061:00
682613Nejezchleba JiříKAS4600H7070:00
682607Štrojsová JaroslavaKAS4350D7062:00
682619Nejezchlebová VěraKAS4551D7074:00
 
 
61KBP Praha (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
6645Valter PetrKBP4500H6521:00
 
 
64KOB Konice (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2092398Kalous AntonínKON7708H3538:00
 
 
65SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. (2)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
8580Procházková ZuzanaKPY8650D21L4:00
7207361Koldinský JanKPY8506H21L0:00
 
 
68KOS TJ Lokomotiva Krnov (2)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
52533Kopcová MichaelaKRN8456D21L37:00
52641Kopec TomášKRN8203H21L6:00
 
 
71Klub vytrvalostních sportů Šum (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
887942Míková LenkaKSU7653D3542:00
 
 
83KOB Děčín (14)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
505131Nehasilová VeronikaLDC0350D1422:00
347881Zítová PavlaLDC8151D21K58:00
7121314Nehasilová ZuzanaLDC7150D4511:00
440493Burdová SimonaLDC6851D4520:00
8345Patzeltová BeatriceLDC6850D452:00
8347Vlčková JindraLDC6451D50105:00
8348Vlček PetrLDC8700H21K15:00
7205956Zít JanLDC8200H21K75:00
7400074Gálus IgorLDC7302H4019:00
7111213Nehasil VladislavLDC7101H4584:00
435220Vlček PetrLDC6401H5045:00
7410753Pospíšil JaromírLDC5301H6074:00
222651Zítová KateřinaLDC1150HDR0:00
232341Pospíšilová JanaLDC4451D7050:00
 
 
85KOB Chemopetrol Litvínov (8)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
8116Pavlíková RozárieLIT0851D10L40:00
8115Neradová EvaLIT8951D21K88:00
8111Pavlíková KláraLIT7451D21K97:00
886283Neradová AlenaLIT8551D21L40:00
8110Neradová AlenaLIT5051D6034:00
8112Pavlík MatějLIT0401H1238:00
1418761Kučerka JanLIT8002H21K48:00
8124Pavlík LiborLIT7605H21L48:00
 
 
87OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou (3)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
7742Matoušková MarieLJN5550D601:00
446348Šikola AlexejLJN5301H6080:00
7741Matoušek LubošLJN4700H650:00
 
 
89TJ Loko Liberec (34)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
Balcarová MarieLLI0652D1029:00
2060289Rindová AdrianaLLI0653D1025:00
2088712Nejedlová KarolínaLLI0852D10L32:00
2060281Marková HanaLLI0450D1260:00
2800308Nejedlová JosefínaLLI0350D1419:00
51205Peterková ViktorieLLI7551D21K103:00
8546Korejčíková DáďaLLI5550D21K49:00
2060286Rindová KateřinaLLI7450D4028:00
2032126Fürstová KatkaLLI6950D4517:00
1398994Balcarová AlenaLLI7150D4532:00
2049529Marková JanaLLI7152D458:00
2085634Košková VlastaLLI6351D5099:00
8242Kubíková HelaLLI4851D658:00
2060282Rind MatyášLLI0400H1262:00
9101104Peterka JakubLLI0404H1480:00
682626Hejna HynekLLI0300H1447:00
1398996Melichar PetrLLI0001H1673:00
1414510Nejedlo MatoušLLI0101H1681:00
7200375Melichar VojtěchLLI9802H1821:00
7205022Košek JanLLI9801H1815:00
1409872Křenek TomášLLI8300H21K69:00
515503Peterka VojtěchLLI7502H21L38:00
2060283Rind PavelLLI7400H4015:00
682678Hejna StanislavLLI6900H4554:00
436961Fürst AlešLLI6801H4590:00
51209Hoidekr PavelLLI5901H55106:00
51204Peterka JosefLLI4702H656:00
51213Kraus JanLLI4501H7067:00
8243Lukáš ZdeněkLLI4502H7076:00
51203Melicharová BarboraLLI7252P0:00
2092413Melichar JaromírLLI6301T0:00
410732Košek LadislavLLI5903T0:00
2088713Nejedlová LucieLLI7350T0:00
51214Krausová MarieLLI4451D7044:00
 
 
94OOB TJ Lokomotiva Teplice (34)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
7202578Lošťáková SáraLTP0650D1013:00
682083Lošťáková ElaLTP0951D10L18:00
232915Karpíšková KateřinaLTP0450D1212:00
7202886Žejdlíková EliškaLTP0350D1446:00
7200323Riby RoseLTP0051D1622:00
7202857Pavlová MartinaLTP0151D1616:00
7200332Žejdlíková KarolínaLTP9950D1824:00
7200344Kovářová LenkaLTP9750D2099:00
7202864Lošťáková IvanaLTP7758D3545:00
7202898Riby KateřinaLTP7252D4037:00
7205026Kovářová AlenaLTP6151D5511:00
897359Riby PhilipLTP0702H1067:00
420454Šimek VojtěchLTP0601H1087:00
420453Haslinger LeopoldLTP0403H1280:00
897367Riby ThomasLTP0202H1444:00
7200331Bílý JakubLTP0104H1665:00
7200336Matějka LukášLTP9802H180:00
420447Juren LukášLTP9703H2086:00
682092Eiselt JanLTP8801H21K54:00
682116Hulha LukášLTP9405H21K9:00
899153Kovář BorisLTP6710H4572:00
682100Žejdlík MichalLTP7001H4545:00
420432Karpíšek TomášLTP6807H4566:00
7200337Pavel PetrLTP6806H4557:00
682114Bruner LubošLTP6501H509:00
7204992Würz JiříLTP6502H5021:00
887611Šimek StanislavLTP6602H5029:00
682076Eiselt MilošLTP5802H55118:00
52927Hulha KarelLTP6001H55112:00
7205033Kovář KarelLTP6102H55103:00
7200340Žejdlíková JitkaLTP7251P0:00
232494Karpíšková GabrielaLTP7351P0:00
232918Urxová JitkaLTP7051P0:00
232914Urx VojtěchLTP9905P0:00
 
 
100SK OK 24 Praha (2)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
236111Nováková IrenaOKP6651D5090:00
2087699Šplíchal JiříOKP4500T0:00
 
 
112SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
9823Rychlý RudolfMKP4100H7073:00
 
 
113MLOK Mariánské Lázně (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
888609Bartoš LuděkMLA6701P0:00
 
 
121OK RECO Sport (3)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
232387Kábrtová IvaPEN6350D5081:00
49998Vydra PavelPEN6200H5025:00
8180Vydrová MarkétaPEN8950P0:00
 
 
123SK Praga (5)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2080958Zelená MarkétaPGP5850D21K37:00
416118Landovská IvanaPGP6251D4550:00
9200533Bartoš VojtěchPGP9809H1812:00
681612Pospíšil VítekPGP6803H4542:00
2073709Kolský AlexanderPGP5000H6563:00
 
 
124OK 99 Hradec Králové (2)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
1008144Valešová JanaPHK9154D21L58:00
515050Mašata RomanPHK7107H3532:00
 
 
125TJ SOKOL Plumlov (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2067929Krtička JanPLU7931H3514:00
 
 
128OOB USK Slavie Ústí n.L. (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
205614Novotný FrantišekPUL4200H7055:00
 
 
134SKOB Roudnice nad Labem (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
Duda MiroslavROU8009H21L50:00
 
 
140OK Sparta Praha (5)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
336750Zavadilová NaďaSCP5450D5523:00
1007532Kuc DavidSCP0600H1081:00
682668Kuc RadimSCP0400H1268:00
7031575Fujáček JanSCP7506H21L26:00
51773Boudný JanSCP7417H3526:00
 
 
142OK Slavia Hradec Králové (4)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
331315Čečková KarolínaSHK0650D105:00
9101115Čečková MartinaSHK7753D3563:00
7756Čečka JiříSHK7600H4035:00
7753Čečka MatějSHK0901HDR0:00
 
 
145Sportcentrum Jičín (13)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
8946Setínková EvaSJC8765D21L61:00
897345Bochenková IvanaSJC8952D21L31:00
2102079Soukupová LucieSJC8951D21L13:00
7770109Švihovská EvaSJC8352D21L25:00
211303Škorpilová JanaSJC7451D4031:00
9908Benešová IvaSJC6151D5093:00
2045221Zikmund ZdeněkSJC9703H2080:00
515133Lepšík PetrSJC8203H21K18:00
886513Beneš JanSJC8703H21L80:00
Szenczi GabrielSJC8705H21L62:00
7654324Švihovský JaromírSJC8005H21L44:00
9907Beneš JosefSJC5801H5591:00
9005225Havlík JaroslavSJC3601H7085:00
 
 
152SKOB Slaný (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
8800Hanák JanSLA8002H21K3:00
 
 
154SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav (5)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
49977Pološčuková LucieSMB9051D21K64:00
7722Pološčuková MonikaSMB6551D5087:00
49971Žitný TomášSMB6401H3511:00
7703Šubrt PavelSMB6301H501:00
7718Hlaváč JaroslavSMB4801H659:00
 
 
156TJ START Náchod (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
9630Slavík PavelSNA7349H4063:00
 
 
157SOBSA (3)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
4186Šašková PetraSOB7451D4055:00
53026Šašek MartinSOB0501H1247:00
4189Šašek LuděkSOB6901H3517:00
 
 
159SOOB Spartak Rychnov n.Kn. (3)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
7207351Kosová MichaelaSRK6752D4541:00
2073747Kos MichalSRK6802H45102:00
9798Hrobař RudolfSRK4702H6515:00
 
 
162TJ Stadion Nový Bor (25)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
446338Mašková LucieSTB0751D1035:00
682369Jakoubková AnnaSTB0498D1257:00
2019212Kubecová MagdalenaSTB0550D129:00
2025004Piecek EmiliaSTB0351D1431:00
7205007Dolejší KateřinaSTB0199D1613:00
2016469Świca KatarzynaSTB0099D1619:00
682356Hanušová PetraSTB8297D21K40:00
1394898Szeliga MalgorzataSTB9399D21L16:00
682355Kučerková RomanaSTB8196D3554:00
434839Dolejší LenkaSTB7499D4010:00
206351Kubecová JanaSTB7399D404:00
438039Dolejší JanSTB0601H1095:00
52904Lajtkep JakubSTB0600H1075:00
1396725Pachnik JedrzejSTB0602H1057:00
1396724Pachnik StanislawSTB0303H1468:00
2016464Sloma GrzegorzSTB0103H1669:00
504407Pachnik WojciechSTB9101H21L36:00
8486Průšek PetrSTB7000H4599:00
504408Pachnik DariuszSTB6901H45105:00
682367Kubec PavelSTB6601H505:00
682361Ludvík PetrSTB5701H5588:00
49984Kučerka RadekSTB1101HDR0:00
49987Hanušová LenkaSTB1350HDR0:00
438625Žandová EliškaSTB1250HDR0:00
52907Dolejší MilošSTB6701P0:00
 
 
164SK Studenec (14)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
9082Chrástová BarboraSTH0851D10L0:00
7204976Chrástová MagdalénaSTH0551D1245:00
7207502Hrnčířová IvanaSTH0351D1470:00
7201779Chrástová TerezaSTH0251D1461:00
7204974Hrnčířová MagdaSTH0051D167:00
220254Junková PetraSTH7451D4025:00
7204984Junková KateřinaSTH7351D4049:00
7204987Link LukášSTH0205H1432:00
7201763Štefan VítSTH0202H1414:00
9090Junek PetrSTH7801H3520:00
7203467Chrást TomášSTH7401H4055:00
9200530Junek PetrSTH5501H6095:00
1302784Junek MatoušSTH0801HDR0:00
7756777Junek ŠimonSTH1001HDR0:00
 
 
168KOB TRETRA Praha (5)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
Bulířová EmaTAP0452D1464:00
7779755Šimůnková GabrielaTAP9755D21L55:00
Bulíř JáchymTAP0602H1217:00
9201323Ransdorf JakubTAP9805H1824:00
7778511Makovský JakubTAP8511H21L30:00
 
 
174OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (53)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2073663Baloghová MileTJN0750D107:00
Dušková ViktorieTJN0655D1031:00
2085580Háková EliškaTJN0654D1019:00
4408036Koňáková EliškaTJN0752D1027:00
2070854Skalová JolanaTJN0653D1023:00
4408038Kostelníková NikolaTJN0851D10L20:00
2078479Nožičková EvaTJN0852D10L34:00
2069077Míková SofieTJN0950D10L44:00
2027206Zappová ElisabethTJN0952D10L24:00
4408037Koňáková MartinaTJN0555D1293:00
2088165Nagyová KateřinaTJN0452D1227:00
2085567Pesničáková SoňaTJN0451D1287:00
2069089Zaňková NatálieTJN0450D1236:00
2078475Zoubková ŠárkaTJN0554D1269:00
4408042Knížková KačkaD120:00
7201759Budská AnnaTJN0253D147:00
2080843Nedomlelová LucieTJN0256D141:00
2035725Rydlová MagdalénaTJN0251D1434:00
2069097Mrkvičková VeronikaTJN0355D1443:00
2070852Knížková ŠárkaTJN9852D180:00
2035718Dejnožka MartinTJN0600H1093:00
2067316Mairich FilipTJN0603H1055:00
2088176Nožička JanTJN0809H1089:00
4400840Pesničák JanTJN0702H10101:00
4408041Saur ŠtěpánTJN0900H1097:00
2067319Míka AlbertTJN0601H1065:00
2053559Řehoř HynekTJN0700H1073:00
4408031Dočekal JakubTJN0808H10L112:00
2059728Mairich MartinH10L94:00
2067312Zaňka AlbertTJN0803H10L98:00
2056302Pokorný JanTJN0400H1220:00
2049534Rokos MarekTJN0500H1277:00
2070851Saur FilipTJN0503H1229:00
2073664Sýkora OliverTJN0504H1244:00
2027224Dejnožka VojtěchTJN0300H1456:00
2085591Lesák OndřejTJN0306H1417:00
1398971Vitebský LukášTJN0302H1462:00
2067345Žukov JakubTJN0305H1438:00
2080823Řehoř VojtaTJN0303H1471:00
2067343Žukov MichalTJN9701H2077:00
52900Petrželka PavelTJN3800H7088:00
434577Picek JanTJN4000H7097:00
4408033Dočekal ŠtěpánHDR0:00
4408039Lesák MarekTJN0811HDR0:00
2070803Pavlova LenkaTJN0850HDR0:00
4124Zoubek ŠtěpánHDR0:00
4408034Dočekalová PavlínaP0:00
2059726Mairich VítTJN7200P0:00
4408043Potměšil MatyášP0:00
232502Novotná MichaelaP0:00
2070806Nožičková RenataP0:00
7726Kostelník JanT0:00
2069076Skal JaroslavTJN7504T0:00
 
 
175TJ Sokol Troja (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
232897Beneš MichalTJP7800H358:00
 
 
180OOB TJ Turnov (65)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
1403061Houžvičková DanielaTUR0751D103:00
1418757Lamačová KateřinaTUR0660D109:00
Sklenářová ZuzanaTUR0658D1017:00
2091520Ferbasová MatyldaTUR0762D10L30:00
1000Vamberová MarkétaTUR0657D10L50:00
2095926Novotná KarolínaTUR0853D10L4:00
9394Heřmánková BáraTUR0850D10L12:00
1403063Krejzová MarkétaTUR0854D10L16:00
1403062Houžvičková KateřinaTUR0952D10L36:00
2095950Novotná BarboraTUR0552D1218:00
2095942Novotná MichaelaTUR0551D1284:00
2035709Pekařová JanaTUR0252D1473:00
2032102Linková LucieTUR0251D1452:00
8223Nejezchlebová MartinaTUR9951D1812:00
7206529Thořová MarkétaTUR9952D1818:00
231929Kohlová MonikaTUR9756D2096:00
1403419Linková AlenaTUR9751D20108:00
1403414Roškotová LucieTUR9753D20102:00
8221Jirků MartinaTUR8750D21K85:00
7656540Myslivečková ZuzanaTUR9253D21K61:00
7202880Sokolářová ŠárkaTUR9999D21L64:00
876522Krafková LucieTUR8650D21L10:00
8062Heřmánková PavlaTUR7777D3575:00
416139Novotná HedvikaTUR7454D4016:00
1403065Houžvičková KarolínaTUR7254D4043:00
51809Linková IvaTUR6850D4514:00
303959Tvrdková EvaTUR5151D6028:00
2025351Omová JanaTUR5150D6037:00
1403056Mertlík VojtěchTUR0704H1077:00
1403051Vřešťál AntonínTUR0604H1069:00
1403057Drahoňovský TomášTUR0701H10L72:00
1403052Vřešťál FrantišekTUR0906H10L92:00
8020Heřmánek PetrTUR0500H1253:00
1403060Houžvička DavidTUR0501H1241:00
1403059Nejezchleb VojtěchTUR0503H1274:00
1403055Mertlík JakubTUR0307H145:00
7201809Thoř TomášTUR9904H186:00
888638Drahoňovský AlešTUR7201H21K72:00
515082Kořínek JindřichTUR8406H21K24:00
1840303Váňa MartinTUR8401H21L12:00
995821Hradec PavelTUR8801H21L64:00
7003032Hyka JanTUR9002H21L28:00
7092626Luštický MartinTUR8700H21L16:00
500850Dlabaja TomášTUR8303H21L32:00
515047Vlček MartinTUR8702H21L52:00
515499Wolf DanielTUR9100H21L24:00
7677777Baier MartinTUR7603H21L78:00
888618Karatsiolis KryštofTUR9901H21L20:00
800320Oma JakubTUR8002H21L74:00
981821Fodor PetrTUR8103H21L8:00
416120Novotný TomášTUR7405H4071:00
682108Švarc JiříTUR6204H5017:00
8214Hudský VlastimilTUR5100H5594:00
2067342Mareš HynekTUR6100H55100:00
51816Jakubec JindřichTUR4801H6548:00
51815Folprecht EduardTUR4301H7079:00
1000Slámová BarboraTUR0859HDR0:00
1000Slámová SimonaTUR1257HDR0:00
1403058Šálek RichardTUR0702HDR0:00
1000Drahoňovský JakubTUR1006HDR0:00
51124Heřmánek MichalTUR7702T0:00
53759Houžvička JindřichT0:00
7724Švábková ŠárkaTUR6552T0:00
7735Švábek KarelTUR6501T0:00
8212Folprechtová MarieTUR4250D7056:00
 
 
181SOK TJ Turnov (19)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
888626Hájková TerezaTUV0558D1221:00
411518Mellanová JuditaTUV0559D1299:00
51808Šritrová LenkaTUV0252D1440:00
23770Tomášková RadkaTUV7851D3548:00
411543Hájková MagdalenaTUV7351D4076:00
411616Sokolářová JitkaTUV6851D4544:00
411516Tomášek ProkopTUV0701H1061:00
Bukvic KryštofTUV0802H10L108:00
9102562Hájek KryštofTUV0203H148:00
231522Jirman FilipTUV0212H1477:00
5788Hájek JanTUV7301H407:00
411519Tomášek OndřejTUV7001H4059:00
232388Šritr MartinTUV6802H4578:00
411583Mellan MartinTUV6304H5037:00
8323Pospíšil JiříTUV4701H6527:00
8325Gregor MiroslavTUV4801H6545:00
8324Zakouřil VáclavTUV4301H7082:00
411598Tomášková MatildaTUV0998HDR0:00
Bukvic MartinP0:00
 
 
194Slavia Liberec orienteering (77)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
7752Heczková AnnaVLI0652D1037:00
2080993Ekertová JanaVLI0750D10L52:00
4402221Štrynclová JohankaVLI0654D10L46:00
4663Andrlová LeaVLI0453D1254:00
2078460Podrábská AlžbětaVLI0451D1248:00
2080991Šestáková MarieVLI0452D1281:00
2080848Skácelová KateřinaVLI0550D1275:00
2088143Skácelová AdélaVLI0454D1266:00
2043610Martanová LeaVLI0555D1233:00
9201326Bednaříková EmmaVLI0359D1425:00
2078462Podrábská MarieVLI0251D1416:00
2043603Martanová ElinVLI0252D1410:00
2049576Bednaříková DanielaVLI7759D21K100:00
7710Mokrá JulieVLI8051D21K106:00
2058475Brzáková KristýnaVLI8650D21K67:00
307414Trávníčková HanaVLI8250D21K73:00
51230Horáčková KateřinaVLI8150D21K79:00
9061Henychová ZuzanaVLI6151D21L46:00
2032117Peteráčová Hyxová RadkaVLI7755D3566:00
2058476Novotná JanaVLI7350D4073:00
1400433Podrábská MarieVLI7451D4052:00
1400445Skácelová MarieVLI7552D4067:00
8126Martanová DanielaVLI7452D401:00
4402231Miklasová MarkétaVLI6850D455:00
2080918Horáčková StanislavaVLI4950D6514:00
4214Habán OliverVLI0600H1071:00
302695Heczko ErikVLI0804H1083:00
4402223Miklas OndřejVLI0701H1053:00
8310Jakeš FilipVLI0605H10L80:00
4100Habán EduardVLI0800H10L70:00
4402232Novotný DaliborVLI0808H10L96:00
4402218Šebelka MatějVLI0805H10L106:00
4402224Hyxa JanVLI0702H10L88:00
4402226Skácel JanVLI0901H10L74:00
2073700Trávníček LukášVLI0704H10L102:00
2049579Bednařík VilémVLI0509H1226:00
2078461Ekert TomášVLI0302H1453:00
51227Poloprutský TomášVLI6205H21K42:00
8627111Kolaja JanVLI8100H21K51:00
2058479Mokrý PavelVLI7501H21K0:00
53226Habán IvoVLI7707H21L66:00
515132Henych PetrVLI6001H21L40:00
1398538Kolaja Ehlerová JanaVLI8055H21L60:00
1302790Škoda JakubVLI8800H21L10:00
887154Matějů MichalVLI7702H21L86:00
2080914Peteráč ZdeněkVLI7802H355:00
2058477Ekert VladimírVLI7600H3553:00
2058471Šesták MarekVLI7403H4083:00
899176Harazin MartinVLI7400H403:00
7999888Martan JiříVLI7300H4011:00
981819Honzík TomášVLI7000H4551:00
8294Žukov LiborVLI6803H4575:00
8287Petr JosefVLI6300H5033:00
513800Maceček KarelVLI4100H6089:00
253372Ježek LadislavVLI4900H6566:00
1302773Přinda OldřichVLI5101H6524:00
2080998Horáček MiroslavVLI5000H6554:00
4411233Čalounová KláraVLI0950HDR0:00
2090845Votava VojtěchVLI1201HDR0:00
232249Vraný FilipVLI0802HDR0:00
4402219Šebelka JakubVLI1002HDR0:00
4402234Šestáková JohanaVLI0853HDR0:00
4402229Pechová AlenaVLI0854HDR0:00
4402228Pechová MarieVLI1050HDR0:00
7981Matějů EdaVLI1200HDR0:00
682119Putík MartinVLI0706HDR0:00
4402216Harazinová TerezaVLI0850HDR0:00
8291Harazinová ZuzanaVLI0650HDR0:00
4402235Horáček JáchymVLI1111HDR0:00
4402228Řezáčová DanielaVLI0653HDR0:00
4402220Štryncl VildaVLI0806HDR0:00
4411239Trávníčková EliškaVLI1051HDR0:00
2080994Gruncl VojtěchVLI8601P0:00
51218Petrová VěraVLI6251P0:00
2067951Severýnová Popková KláraVLI7455P0:00
7200363Heczková BohdanaVLI7750T0:00
301152Řezáč PavelVLI6900T0:00
 
 
198OOS TJ Spartak Vrchlabí (5)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2045230Čivrná EliškaVRL0851D10L58:00
886273Čivrná KarolínaVRL7355D3560:00
232649Čivrný JanVRL0501H1259:00
8972Cupák JiříVRL7201H21K45:00
995887Čivrný PavelVRL6306H4560:00
 
 
199USK Praha (22)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
51730Gajdová MichaelaVSP0752D1021:00
443085Jedličková JosefínaVSP0651D10L22:00
411503Hejnová BarboraVSP0851D10L6:00
2020713Aschermannová KláraVSP0454D1242:00
2020712Aschermannová TerezaVSP0253D1449:00
9102142Svobodová JitkaVSP7450D21L19:00
436445Gajdová KristinaVSP7752D3569:00
51589Klapalová PavlaVSP7099D4070:00
7965Němečková JarmilaVSP6650D4556:00
51645Dohnalová DanaVSP5050D6010:00
2067940Jedlička AlešVSP0800H10L82:00
52283Gajda PetrVSP0903H10L78:00
411602Hejna IgorVSP0407H125:00
411604Hejna ViktorVSP0408H1211:00
9101108Bořánek PetrVSP7000H21L18:00
682682Němeček JanVSP6201H21L54:00
2020710Aschermann JanVSP6902H3523:00
52281Píchal JanVSP5202H4051:00
53572Semík JanVSP6507H4075:00
51743Dohnal JosefVSP4300H7091:00
411502Hejnová MartinaVSP7354T0:00
5782Hejna VladimírVSP7404T0:00
 
 
219SK Los Mělník (4)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2058463Bejvlová KarolínaLME0250D1437:00
2056261Bejvl MarekLME0400H1283:00
2060273Bejvlová MartinaLME7350T0:00
2060271Bejvl JakubLME7100T0:00
 
 
236Neregistrovaní (6)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
Koudelková MarkétaD21K70:00
Koudelková JanaD50111:00
52619Míka OndřejHDR0:00
Waldhauser VojtěchP0:00
Waldhauser MartinT0:00
2081360Kolská MonikaT0:00
 
 
259Post SV Dresden (1)GER
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
9819Müller Marko18D7500T0:00
 
 
356Bez registrace (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
7260009Kos Tomáš37C7902H3550:00
 
 
509ZOOB Rumburk (4)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
301543Kalinová LucieRUM8750D21K43:00
5642Nedvídková IvaRUM8551D21K91:00
8890Babický TomášRUM5001H6557:00
5991Nedvídková JitkaRUM5151P0:00
 
 
615Grunwald Poznań (1)POL
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
412412Bartkowiak EdwardH653:00
 
 
851ZŠ a MŠ Chotyně (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
301186Kruliš Petr8KC6900T0:00
 
 
1026OK Lesapáni (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
Fraňková Alexandra54X9850D186:00
 
 
1079Jizerky (1)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2051500Blín Oldřich92X6900T0:00
 
 
1112MKS Paulinum Jelenia Góra (2)POL
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2053630Bogulak Adam88P4800H6539:00
4402301Świątkowska Bogumiła88P6050P0:00
 
 
1585Green Farm (3)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
Berka Tadeáš4UX0900HDR0:00
Berková Leontýna4UX1150HDR0:00
Horák Matyáš4UX0100P0:00
 
 
1606NOK HoRa (2)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
2099521Tomandlová Radka5IX7550D4022:00
2090861Tomandl Jan5IX7001H4593:00
 
 
1617VAM OB (3)CZE
Číslo čipuJménoReg.KategorieStart
Vambera Filip5TX7300P0:00
Vambera Matyáš5TX0100P0:00
Ferbasová Zdeňka5TX7350P0:00